Minifotbal

Apelează 0729379596

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 vot)

meci001mogosesti234Contestaţii - unele pe... 11 jucători, e drept, la juniori, meciuri întrerupte, terenuri impracticabile, scoruri de „polo pe apă” - oglinda unei etape intermediare la Onoare...

Seria NORD
Pomicola Raciu - Flacăra Şuţa Seacă 1-1
Voinţa Tătărani - Olimpia Runcu 4-1
Voinţa Adânca - Săgeata Gura Ocniţei - teren impracticabil
Unirea Lucieni - Voinţa Pietroşiţa 5-0
AS Ulmi - Viitorul Ocniţa 3-1
AS Doiceşti - Viitorul Răzvad 1-1
Voinţa Bezdead - Luceafărul Dărmăneşti 2-3
Unirea Colibaşi - Voinţa Buciumeni 4-0
(meci intrerupt în minutul 9 - oaspeţii efectiv incomplete)
Voinţa Săcuieni a stat

Clasament
1.Colibaşi 27 22 3 2 117-35 69
2.Runcu 27 19 3 5 78-48 60
3.Dărmăneşti 27 18 3 6 90-47 57
4.Răzvad 26 16 5 5 74-40 52*
5.Gura Ocniţei 26 12 5 9 67-35 41
6.Şuţa Seacă 27 11 5 11 57-60 38
7.Pietroşiţa 28 12 2 14 66-80 38
8.Ocniţa 28 9 8 11 57-66 35
9.Adânca 25 10 4 11 83-65 34
10.Raciu 27 9 7 11 58-57 34
11.Buciumeni 27 10 4 13 67-85 34
12.Bezdead 27 10 0 17 60-98 30
13.Lucieni 28 8 4 16 58-84 28
14.Tătărani 28 9 1 18 53-89 27*
15.Săcuieni 27 8 3 16 57-95 27
16.Ulmi 28 9 3 16 61-89 24**
17.Doiceşti 26 7 2 17 40-70 16**
*penalizare 1p - decizie CCD
**penalizare 6p - decizie CCD

 

Seria SUD
În seria SUD nu a fost programată etapă intermediară

Clasament
1.Bucşani 25 23 1 1 122-29 70
2.Ciocăneşti 25 21 0 4 72-29 63
3.Lunguleţu 25 16 1 8 88-58 49
4.Viişoara 25 15 1 9 70-54 46
5.Colacu 25 11 4 10 56-61 37
6.Bolovani 25 11 3 11 56-46 36
7.Răcari 25 9 6 10 56-58 33
8.Braniştea 25 9 6 10 51-62 33
9.Gheboaia 25 9 3 13 57-69 30
10.Podu Rizii 25 11 3 11 55-45 30*
11.Mărceşti 25 10 4 11 53-47 28*
12.Mircea Vodă 25 8 3 14 56-70 27
13.Titu II 27 6 5 14 38-70 23
14.Ghineşti 27 6 2 17 55-102 20
15.Comişani 25 4 6 15 41-78 18
16.Sl.Moară 25 6 2 17 43-91 8**
*penalizare 6 puncte - decizie CCD
**penalizare 12p - decizie CCD

 

Seria VEST
Voinţa Ioneşti - Viitorul Burduca 4-2
Olimpia Picior de Munte - Ştiinţa Odobeşti 3-6
Viitorul Şelaru - Viitorul Găeşti 2-3 (c)
Dinamo Od.Turcului - FC Potolgi 7-1
PCM Ungureni - AS Corbii Mari 1-1
Spicul Jugureni - Sportul Gemenea 1-2
Olimpia Morteni - Sportul Mogoşani 2-3
Petrolul Răscăieţi - Voinţa Vişina 3-1
AS Coada Izvorului - Unirea Cobia 0-3

Clasament
1.Gemenea 29 26 0 3 147-42 78
2.Ungureni 29 22 1 6 107-42 67
3.Potlogi 29 20 3 6 116-65 63
4.Răscăieţi 29 19 4 6 88-50 61
5.Morteni 29 15 4 10 84-61 49
6.Corbii Mari 29 15 3 11 93-65 48
7.Vişina 29 13 5 11 102-77 44
8.Od.Turcului 29 12 5 12 87-81 41
9.Jugureni 29 14 1 14 67-68 40*
10.P.Munte 29 11 2 16 73-104 35
11.Cobia 29 10 5 14 56-94 35
12.C.Izvorului 29 10 3 16 49-59 33
13.Ioneşti 29 10 2 17 52-88 32
14.Mogoşani 29 12 1 16 65-78 31*
15.Găeşti 29 10 1 18 62-93 31
16.Şelaru 29 8 1 20 58-108 25
17.Burduca 29 6 1 22 42-108 19
18.Odobeşti 29 6 2 21 55-122 7**
**penalizare 13p - decizie CCD
*penalizare 3p - decizie CCD

 

Dacă ţi-a plăcut ştirea noastră şi crezi că ar putea prezenta interes şi pentru alte persoane, am aprecia dacă ai distribui acest articol.

comments

Horoscop