1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 voturi)

meci47Etapă intermediară în seriile NORD şi VEST, a 29-a la număr în program, o rundă cu câteva meciuri interesante * Programul complet al zilei, delegările şi clasamentele celor două serii

Seria NORD
Pomicola Raciu - Flacăra Şuţa Seacă
(I.Oncescu - C.Chivu, I.Dobre)
Voinţa Tătărani - Olimpia Runcu
(A.Mălău - A.Constantinescu, Mihaela Hogioiu; Viorel Orbeci)
Voinţa Adânca - Săgeata Gura Ocniţei
(I.Stoica - A.Grigorescu, Maria Ungureanu)
Unirea Lucieni - Voinţa Pietroşiţa
(Adr.Ioniţă - I.Ciulu, R.Busuioc)
AS Ulmi - Viitorul Ocniţa (teren Matraca)
(A.Pitiş - R.Ştefan, A.Ilie)
AS Doiceşti - Viitorul Răzvad
(V.Savu - B.Bădescu, Alex.Stan)
Voinţa Bezdead - Luceafărul Dărmăneşti
(R.Dobre - Fl.Mocanu, A.Păunescu)
Unirea Colibaşi - Voinţa Buciumeni
(G.Guzu - R.Beregoi, Andreea Dinu; Ioan Negoescu)
Voinţa Săcuieni stă

Clasament
1.Colibaşi 26 21 3 2 113-35 66
2.Runcu 26 19 3 4 77-44 60
3.Dărmăneşti 26 17 3 6 87-45 54
4.Răzvad 25 16 4 5 73-39 51*
5.Gura Ocniţei 26 12 5 9 67-35 41
6.Pietroşiţa 27 12 2 13 66-75 38
7.Şuţa Seacă 26 11 4 11 56-59 37
8.Ocniţa 27 9 8 10 56-63 35
9.Adânca 25 10 4 11 83-65 34
10.Buciumeni 26 10 4 12 67-81 34
11.Raciu 26 9 6 11 57-56 33
12.Bezdead 26 10 0 16 58-95 30
13.Săcuieni 27 8 3 16 57-95 27
14.Lucieni 27 7 4 16 53-84 25
15.Tătărani 27 8 1 18 49-88 24*
16.Ulmi 27 8 3 16 58-88 21**
17.Doiceşti 25 7 1 17 39-66 15**
*penalizare 1p - decizie CCD
**penalizare 6p - decizie CCD


Seria VEST
Voinţa Ioneşti - Viitorul Burduca
(C.Tudor - C.Poşchină, V.Zanfir)
Olimpia Picior de Munte - Ştiinţa Odobeşti
(Ioana Mihălăchioiu - D.Mihalache, Andreea Heaşcă)
Viitorul Şelaru - Viitorul Găeşti
(B.Ivaşcu - D.Dumitrescu, V.Simion)
Dinamo Od.Turcului - FC Potolgi
(Ghe.Ciobanu - N.Hîncianu, f.Filip; Gheorghe Stoica)
PCM Ungureni - AS Corbii Mari
(I.Preda - R.Bîrdeş, A.Sandu; Nelu Năsăudeanu)
Spicul Jugureni - Sportul Gemenea
(M.Ciocmată - Evelyn Andrei, Em.Nichita; Dumitru Nistor)
Olimpia Morteni - Sportul Mogoşani
(M.Motan - L.Creţu, Ghe.Tocariuc)
Petrolul Răscăieţi - Voinţa Vişina
(B.Matei - A.Ancuţa, S.Barbu)
AS Coada Izvorului - Unirea Cobia anulat

Clasament
1.Gemenea 28 25 0 3 146-40 75
2.Ungureni 28 22 0 6 106-41 66
3.Potlogi 28 20 3 5 115-58 63
4.Răscăieţi 28 18 4 6 85-49 58
5.Morteni 28 15 4 9 82-58 49
6.Corbii Mari 28 15 2 11 92-64 47
7.Vişina 28 13 5 10 101-74 44
8.Jugureni 28 14 1 13 66-66 40*
9.Od.Turcului 28 11 5 12 81-80 38
10.P.Munte 28 11 2 15 70-98 35
11.C.Izvorului 28 10 3 15 49-56 33
12.Cobia 28 9 5 14 53-94 32
13.Ioneşti 28 9 2 17 48-86 29
14.Mogoşani 28 11 1 16 62-76 28*
15.Găeşti 28 9 1 18 59-91 28
16.Şelaru 28 8 1 19 56-105 25
17.Burduca 28 6 1 21 40-104 19
18.Odobeşti 28 5 2 21 49-119 4**
**penalizare 13p - decizie CCD
*penalizare 3p - decizie CCD

Dacă ţi-a plăcut ştirea noastră şi crezi că ar putea prezenta interes şi pentru alte persoane, am aprecia dacă ai distribui acest articol.

comments

Horoscop