meci001kabluipa345Kablutronik bate IPA la un scor greu de închipuit! Apoi, IPA marchează de opt ori într-o singură repriză! Spitalul profită și urcă pe locul 3! Vezi rezultatele de azi și clasamentul, actualizat! Plus Topul Marcatorilor! Ce meciuri ne așteaptă, pe final!

Kablutronik a bătut IPA fără drept de apel! 5-1 a fost scorul, într-un meci cu Andrei Iliescu și Robert Mădăran la înălțime!

Al doilea joc a fost cel dintre IPA și Kruk, cu două reprize diametral opuse! După primele 20 de minute scorul era egal, 0-0! Pentru ca în partea secundă cei de la IPA să facă instrucție cu băieții de la Kruk!

Ultimul meci a adus trei puncte mari pentru Spitalul, care a urcat pe locul 3! Se anunță lupte mari pentru poziția a treia! Spitalul și Kruk sunt despărțite de doar un singur punct! Și mai sunt doar două etape!

IPA – Kablutronik 1-5
IPA – Kruk 8-0
Spitalul – Dedeman 4-2
Kablutronik – Pro Patria 3-0