Minifotbal

Apelează 0729379596

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 voturi)

minifotbal990Pe terenurile de la Compexul Turistic de Nataţie Târgovişte au continuat meciurile din grupele preliminare ale Cupei Cartierelelor 2017 * Intră şi vezi ultimele rezultate şi programul sermifinalelor de astăzi!


Grupa A

Cartierul CFR – Cartierul Laminorului 2-5
Au marcat: Adelin Dimovici, Darius Gogu - Cătălin Oprea 2, Remuz Ezaru, Ionuț Andrieș, Alexandru Pantazi
CFR: Adelin Dimovici, Adrian Borș, Ionuț Preda, Cristian Olteanu, Daniel Radu, Marius Gogu, Filian Gogu, Daniel Matei, Cătălin Manea, Gabriel Preda.
Laminorului: Rafael Ciobanu, Marian Buzatu, Cătălin Oprea, Răzvan Dinu, Cătălin Dinu, Remus Ezaru, Ionuț Andrieș, Eduard Enescu, Alexandru Pantazi, Ionuț Cioabă.

Cartierul Micro XI – Cartierul Micro II 1-5
Au marcat: Franț Ion - Moise Diaconescu 2, Alexandru Clipea, Florin Zidaru, Teodor Voinea
Micro XI: Alexandru Maghiran, Laurențiu Dumitru, Franț Ion, Ion Chițu, Alexandru Iancu, Andrei Tănase, Denis Rotaru.
Micro II: Vlad Stanciu, Alexandru Clipea, Mihai Scarlat, Florin Zidaru, Moise Diaconescu, Teodor Voinea, Victor Iancu.


Cartierul Laminorului - Cartierul Micro II 1-2
Au marcat: Răzvan Dinu - Teodor Voinea, Florin Zidaru

Cartierul CFR - Cartierul Micro XI 3-4
Au marcat: Daniel Matei 2, Adițu Borș / Alexandru Maghiran 3, Laurențiu Dumitr

Cartierul Laminorului - Cartierul Micro XI 1-1
Au marcat: Nicolae Oprea - Denis Rotaru
Cartierul CFR - Cartierul Micro II 2-9
Au marcat: Marius Gogu , Adrian Borș - Florin Zidaru 3, Moise Diaconescu 3, Alexandru Clipea, Teodor Voinea, Victor Iancu


Clasament
1. Micro II 3 3 0 0 16-4 9
2. Laminorului 3 1 1 1 7-5 4
3. Micro XI 3 1 1 1 6-9 4
4. CFR 3 0 0 3 7-18 0

 


Grupa B


Cartierul Micro IV – Cartierul Matei Voievod (Sârbi) 3-8
Au marcat: Andrei Radu, Cosmin Filip, Ștefan Grigorescu - Vicențiu Ghinea 5, Răzvan Gheorghe 2, Ștefan Niță
Micro 4: Florin Moise, Andrei Radu, Alex Matei, Antonio Sava, Leonard Lazăr, Cosmin Filip, Alexandru Teofil, Ștefan Grigorescu.
Sârbi: Vicențiu Ghinea, Ștefan Niță, Radu Dumitru, Gabriel Banu, Răzvan Gheorghe, Vlăduț Niță, Florin Bănescu, Andrei Matei.

Cartierul Prepeleac – Cartierul Micro VI 3-1
Au marcat: Sorin Sofia 2, Robert Marcu - Alin Moiceanu
Prepeleac: Robert Marcu, Vasile Ion, Dănuț Bălăceanu, Napoleon Calotă, Alberto Gheorghe, Sorin Sofia.
Micro 6: Mihai Sandu, Alexandru Burlacu, Alin Moiceanu, George Apostolache, Alexandru Varga, Alexandru Albu, Cosmin Geneș, Gheorghe Sandu, Georgian Constantinescu.

Cartierul Micro IV - Cartierul Prepeleac 1-10
Au marcat: Andrei Radu - Sorin Sofia 4, Dan Bălăceanu 3, Napoleon Calotă 3
Micro 4: Florin Moise, Andrei Radu, Alex Matei, Leonard Lazăr, Cosmin Filip, Alexandru Teofil, Ștefan Grigorescu.
Prepeleac: Robert Marcu, Vasile Ion, Dănuț Bălăceanu, Napoleon Calotă, Andrei Gheorghe, Sorin Sofia.


Cartierul Matei Voievod (Sârbi) - Cartierul Micro VI 8-4
Au marcat: Mihai Niță 4, Radu Dumitru 2, Vicențiu Ghinea, Răzvan Gheorghe - Mihai Sandu, George Apostolache, Gabriel Marina, Alin Rândunică
Sârbi: Vicențiu Ghinea, Ștefan Niță, Mihai Niță, Radu Dumitru, Gabriel Banu, Răzvan Gheorghe, Vlăduț Niță, Florin Bănescu, Andrei Matei.
Micro 6: Mihai Sandu, Alexandru Burlacu, Alin Moiceanu, George Apostolache, Alexandru Varga, Cosmin Geneș, Gabriel Marina, Alin Rândunică.


Cartierul Matei Voievod (Sârbi) - Cartierul Prepeleac 3-3
Au marcat: Vicențiu Ghinea 2, Ștefan Niță - Dan Bălăceanu, Napoleon Calotă, Vasile Ion
Sârbi: Vicențiu Ghinea, Ștefan Niță, Radu Dumitru, Gabriel Banu, Răzvan Gheorghe, Vlăduț Niță, Andrei Matei, Mihai Matei.
Prepeleac: Robert Marcu, Vasile Ion, Dănuț Bălăceanu, Napoleon Calotă, Andrei Gheorghe, Sorin Sofia.

Cartierul Micro IV - Cartierul Micro VI 1-6
Au marcat: Leo Lazăr - George Apostolache 4, Alin Rândunică, Cosmin Geneș
Micro 4: Florin Moise, Andrei Radu, Alex Matei, Leonard Lazăr, Cosmin Filip, Ștefan Grigorescu.
Micro 6: Mihai Sandu, Alexandru Burlacu, George Apostolache, Alexandru Varga, Cosmin Geneș, Radu Cârlan, Alin Rândunică.


Clasament
1. Prepeleac 3 2 1 0 16-5 7
2. Sârbi 3 2 1 0 19-10 7
3. Micro VI 3 1 0 2 11-12 3
4. Micro IV 3 0 0 3 5-24 0


Semifinale
Cartierul Micro II - Cartierul Matei Voievod (Sârbi)
Joi, ora 19.00 - Terenul 1

Cartierul Prepeleac - Cartierul Laminorului
Joi, ora 19.45 - Terenul 1

Au arbitrat: Denisa Comănoiu, Cristian Catană, Costinel Neagu, Mihai Motan, Marian Mălău, Richard Ștefan.

Foto şi sursă: „complexturisticnatatietargoviste.ro”

comments

Horoscop