0.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (3 voturi)

cartonasrosu2După ce Recolta Gura Şuţii a ajuns la trei meciuri nejucate, altă echipă îi calcă pe urme, fiind la un pas s-o egaleze!

GLORIA CORNEŞTI - CS COADA IZVORULUI 9-0 (meci întrerupt în minutul 69, când oaspeţii au aruncat prospoul!) * Au marcat: M.Matei 3, Nedelea 2, Dragnea 2, Nicolae * Cu o etapă în urmă - tot pe teren propriu, Gloria n-a avut adversar, pentru că Petrolul Târgovişte nu s-a prezentat. De data asta, oaspeţii au... renunţat la joc, cu 20 de minute înainte de final, ceea ce denotă încă o dată, dacă mai era nevoie, că avem un regulament de toată…jena!