crevedia2024aprilie21Dambovitapenet, Juniori, Liga 4 / Juniorii de la Voința Crevedia și care activează în campionatul U19 al Ligii  a 4-a au un început de sezon excepțional! Cu siguranță vor atrage atenția la nivel național, dacă nu au făcut-o, deja! Tocmai s-au terminat jocurile etapei a 4-a și fotbaliștii de la Voința Crevedia au învins cu 16-0, pe Roberto Ziduri, formație care, atenție, săptămâna trecută învingea cu 15-0!

Mai jos, vă lăsăm rezultatele Voinței Crevedia în acest sezon:

Voința Crevedia - Roberto Ziduri 16-0
Voința Crevedia - FC Lungulețu 30-0
AFC Brezoaele - Voința Crevedia 0-19
Voința Crevedia - Flacăra Șuța Seacă 11-0

Așadar, după 360 de minute de joc, Voința Crevedia are 76 de goluri marcate, adică unul la mai puțin de cinci minute! Și, ATENȚIE, nimeni nu a reușit să marcheze vreun gol grupării campioane.

Linia de clasament a celor de la Crevedia
1. Vointa Crevedia 4 4 0 0 76-0 12p

Dacă ne uităm pe program, etapa viitoare sunt mari șanse să asistăm din nou la un scor uriaș, pentru că Voința Crevedia merge la Cojasca, o formație care a marcat doar două goluri, în patru etape!