1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (2 voturi)

fazaminifotbal231Ploaie de goluri, astăzi, in Liga Companiilor, organizata la baza Hooligans Pub, din Targoviste! Pro Activ marcheaza de opt ori! Kablutronik revine spectaculos, de la 1-4! Penitenciarul si Profi au dat-o la pace, dupa o greseala a gazdelor, in ultima secunda a jocului! Vezi rezultatele complete si clasamentul, la zi!

Astazi a fost o zi cu trei meciuri spectaculoase! Seara a inceput cu un joc ... tare: Kablutronik – Spitalul. Oaspetii au trecut rapid in avantaj si au avut parte de o prima repriza perfecta! La pauza conduceau cu... 4-1! In al doilea mitan insa, baietii de la Kablutronik revin in joc si reusesc sa intoarca scorul: 5-4. Mai mult, pe final, Gianin Madaran iroseste o lovitura de la 9m.

In jocul doi, Pro Activ si-a reparat golaverajul, dupa ce a administrat Finantelor un ...8-4! Asadar, 12 goluri intr-un joc placut ochiului!

Ultimul meci a adus un rezultat de egalitate, Penitenciarul si Profi marcand fiecare cate patru goluri. Gazdele ar fi putut pleca victorioase daca s-ar fi concentrat putin mai mult, pe final de joc. In plus, in chiar ultima secunda, la mijlocul terenului, se produce un fault si cum Penitenciarul avea 5 greseli (de echipa) a urmat ... inevitabil... lovitura de la 9 metri care a inchis tabela: 4-4.