Minifotbal

Apelează 0729379596

2.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (2 voturi)

meci29Intră și vezi rezultatele înregistrate, astăzi, la Onoare, în toate cele trei serii: Nord, Sud și Vest. În Nord, scorul etapei a fost 11-2! Patru victorii ale oaspeților în Sud! Continuă bătălia în Vest! Mai multe echipe se bat pentru promovare! 

 

 

Seria NORD
Voinţa Tătărani - Voinţa Săcuieni 7-0
Voinţa Adânca - Voinţa Pietroşiţa 3-3
Luceafărul Dărmăneşti - Unirea Lucieni 11-2
Săgeata Gura Ocniţei - Sportul Voineşti 0-4
Flacăra Şuţa Seacă - Victoria Comişani 2-0
Voinţa Bezdead - Pomicola Raciu 2-2
Olimpicii Ulmi II - Viitorul Răzvad 1-3
ASG Doiceşti - Viitorul Ocniţa 0-2
Sportul Runcu - Voinţa Buciumeni 1-5
(întrerupt în min.73, pentru incidente!)

Clasament
1.Voineşti 19 17 1 1 77-22 52
2.Dărmăneşti 19 16 1 2 93-29 49
3.Tătărani 19 14 2 3 65-27 44
4.Şuţa Seacă 19 13 3 3 53-22 42
5.Runcu 19 10 3 6 61-42 33
6.Ulmi II 19 11 0 8 45-40 33
7.Raciu 19 10 2 7 60-37 32
8.Răzvad 19 9 2 8 50-36 29
9.G.Ocniţei 18 9 1 8 40-28 28
10.Adânca 19 9 2 8 43-56 28*
11.Buciumeni 18 8 2 8 40-41 25*
12.Bezdead 19 7 1 11 45-57 22
13.Doiceşti 18 5 2 11 42-42 17
14.Pietroşiţa 19 5 2 12 28-69 17
15.Săcuieni 19 4 1 14 33-99 13
16.Comişani 19 4 0 15 23-69 12
17.Lucieni 19 3 0 16 26-68 9
18.Ocniţa 18 2 1 15 21-74 7
*penalizare 1p - decizie CCD

 

Seria SUD
Fulgerul Lunguleţu - Gaz Metan Finta 3-2
Unirea 2016 Răcari stă
Luceafărul Bolovani - Săgeata Branişte 1-4
Urban Titu II - ACS Tărtăşeşti 2-3
Voinţa Podu Rizii - Viitorul Dobra 5-0
Flacăra Ghineşti - Viitorul Gheboaia 1-6
Unirea Nucet - Libertatea Urziceanca 1-4
Unirea Sl.Moară - Publirex Ciocăneşti 3-0 (n)
Olimpia Mărceşti - Viitorul Mircea Vodă 4-0

Clasament
1.Răcari 17 15 0 2 80-14 45
2.Tărtăşeşti 18 14 1 3 62-35 43
3.Finta 17 13 0 4 68-26 38*
4.Urziceanca 19 10 5 4 55-32 35
5.Titu II 18 10 1 7 51-38 31
6.Gheboaia 18 9 2 7 40-37 29
7.Braniştea 18 8 2 8 54-58 26
8.Podu Rizii 18 8 1 9 35-38 25
9.Dobra 17 8 1 8 44-53 25
10.Bolovani 18 7 3 8 37-41 24
11.Nucet 18 7 1 10 44-57 22
12.Sl.Moară 17 7 1 9 35-50 22
13.Lunguleţu 18 7 0 11 50-59 21
14.Mărceşti 18 6 1 11 39-53 19
15.Ghineşti 18 4 1 13 24-60 13
16.Ciocăneşti 17 4 1 12 25-52 12*
17.Mircea Vodă 18 3 2 13 27-63 11
*penalizare 1p - decizie CCD

 

Seria VEST
Voinţa Vişina - Olimpia Picior de Munte 2-1
Viitorul Odobeşti - FC Potlogi 3-2
Viitorul Găeşti - AS Corbii Mari 2-6
Viitorul Straoşti - Viitorul Burduca 0-0
PCM Ungureni - Unirea Cobia 5-6
Olimpia Morteni - Sportul Mogoşani 2-0
Petrolul Răscăieţi - Voinţa Ioneşti 4-0
Dinamo Odaia Turcului - Spicul Jugureni 1-2

Clasament
1.Vişina 17 13 1 3 86-30 40
2.Morteni 17 13 0 4 57-30 39
3.Odaia Turcului 17 12 1 4 66-31 37
4.Jugureni 17 11 3 3 51-34 36
5.Odobeşti 17 11 2 4 51-38 35
6.Cobia 17 11 1 5 59-46 34
7.Potlogi 17 10 1 6 68-49 31
8.Ungureni 17 7 3 7 52-47 24
9.Răscăieţi 17 7 2 8 39-39 23
10.Corbii Mari 17 7 1 9 40-44 22
11.Picior de Munte 17 6 2 9 37-53 20
12.Mogoşani 17 6 0 11 42-59 18
13.Ioneşti 17 4 1 12 22-48 13
14.Burduca 17 3 3 11 26-67 12
15.Găeşti 17 2 1 14 32-88 7
16.Straoşti 17 1 2 14 36-69 5

Horoscop