2.1666666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (3 voturi)

cartonasrosu2„Aşa ceva n-am mai văzut de mult! În minutul 87, un jucător de la gazde l-a călcat în mod grosolan pe un jucător de-al nostru şi arbitrul, în mod normal, i-a arătat cartonaşul roşu. Tărăboi, 3 minute arătate de arbitru, după care, cu chiu cu vai, jucătorul eliminat a părăsit terenul, dar nu înainte de a-i înfige mâna în gât centralului!

S-au mai jucat încă vreo două minute de prelungiri şi finalul a fost de groază! Au tăbărât pe arbitru, l-au lovit cu pumnii şi picioarele, abia reuşind să se retragă la vestiare... Pe arbitră n-au lovit-o (n.r. - Ev.Andrei), dar s-a arbitrat în doi, pentru că al treilea nu s-a prezentat. Am stat mai bine de o jumătate de oră până am reuşit să ne luăm carnetele şi să plecăm. Era tărăboi mare! A vrut cineva să-l ia pe arbitru de acolo, dar erau vreo 50 de nebuni acolo, ce să le faci!”, ne-a transmis cineva de la echipa oaspete, după meciul Univ.Băleni - Comerţul Viişoara 3-4 (1-3)...