2.1666666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (6 voturi)

meci36Intră și vezi delegările din fotbalul mic dâmbovițean! Mâine este programată Liga a 4-a, pentru ca duminică să se dispute meciurile din Onoare și Promoție. Mult succes, tuturor formațiilor angrenate în competiții! Așteptăm știri și informații, de la voi! 

 

 

Liga 4 - Etapa a 15-a, 10 noiembrie
CSM Fieni - Voinţa Perşinari
(I.Şerbănoiu - A.Pitiş, A.Bucur)

Roberto Ziduri - Gloria Corneşti
(B.Matei - G.Guzu, M.Săpunaru)

Unirea Bucşani - Unirea Ungureni
(Iul.Preda - D.Mihalache, M.Oprescu)

Petrolul Târgovişte - Unirea Colibaşi
(I.Oncescu - Bg.Diţă, A.Ghiureş)

Progresul Mătăsaru - Voinţa Vişina
(M.Mălău - I.Popa, E.Nichita)

FC Brezoaele - Unirea Răcari
(I.Mihălăchioiu - Bg.Duţu, T.Dedu)

Recolta Gura Şuţii - Luceafărul Dragomireşti
(M.Ciocmată - A.Vremăroiu, A.Mălău)

Sportul Voineşti - Olimpicii Ulmi
(I.Stoica - B.Bădescu, Şt.Mincu)

Viitorul IL Caragiale - CS Coada Izvorului
(C.Tudor - Bg.Ivaşcu, C.Poşchină)

 

Liga 5 - Etapa a 15-a, 11 noiembrie
Seria Nord
Cetatea Târgovişte - Luceafărul Dărmăneşti
(M.Ciocamtă - I.Onicescu, T.Dedu)

Flacăra Şuţa Seacă - Voinţa Săcuieni
(M.Mălău - A.Bucur, M.Andrei)

Victoria Comişani - Olimpicii Ulmi II
(Bg.Diţă - D.Cimpoca)

Viitorul Ocniţa stă

Voinţa Pietroşiţa - Voinţa Buciumeni
(A.Dumitru - A.Păunescu)

ASG Doiceşti - Voinţa Adânca
(I.Stoica - F.Filip)

Viitorul Răzvad - Unirea Lucieni
(A.Vremăroiu - M.Ungureanu)

Voinţa Tătărani - Sportul Runcu
(R.Ştefan - V.Simion, M.Vişan)

Săgeata Gura Ocniţei - Pomicola Raciu
(V.Savu - C.Chivu, M.Săpunaru)

 

Seria Sud
Fulgerul Lunguleţu - Viitorul Gheboaia
(A.Delureanu - Şt.Mincu)

Viitorul Dobra - Vânătorul Răţoaia
(A.Stan - G.Dumitru)

Voinţa Podu Rizii - Libertatea Urziceanca
(B.Duţu - T.Matei)

Gaz Metan Finta - Viitorul Mircea Vodă
(I.Pitiş - A.Dima)

Dentaş Tărtăşeşti - Săgeata Braniştea
(C.Tudor - Em.Nichita)

Publirex Ciocăneşti - Unirea Nucet
(Ev.Andrei - M.Bîrdeş, A.Stoicescu)

Olimpia Mărceşti - Unirea Slobozia Moară
(B.Bădescu - E.Coman)

Flacăra Ghineşti - Spic de Grâu Ghimpaţi
(S.Pavel - Şt.Dobre)

FC Potlogi - Luceafărul Bolovani
(R.Andronache - A.Radu)

 

Seria Vest
Olimpia Picior de Munte - Olimpia Morteni
(V.Zanfir - D.Chiriţă)

Viitorul Burduca - Flacăra Valea Mare
(I.Preda - A.Ancuţa, Şt.Homeghi)

Urban Titu - Viitorul Găeşti
(M.Stanciu - M.Oprescu, D.Nae)

Viitorul Odobeşti - Viitorul Tomşani
(A.Constantinescu - C.Şerban)

Voinţa Ioneşti - PCM Ungureni
(I.Şerbănoiu - A.Bădoiu, I.Dinu)

Sportul Mogoşani - Flacăra Zăvoiu
(C.Poşchină - C.Ţuţuianu)

AS Corbii Mari - Spicul Jugureni
(I.Mihălăchioiu - D.Dumitrescu)

Unirea Cobia - Petrolul Răscăieţi
(A.Mălău - Ed.Tomescu)

Viitorul Straoşti - Dinamo Odaia Turcului
(B.Ivaşcu - Fl.Deneş)

 

Liga a 6-a - Etapa a 11-a, 11 noiembrie
Seria NORD
Rapid Gemenea - Gloria Bucşani
(B.Diţă - C.Chivu, D.Cimpoca)

Muscelul Văleni - Vârcolacii Comişani
(R.Ştefan - M.Vişan, V.Simion)

Fortis V.Lungă - Gaz Metan Vlădeni (14:30)
(G.Guzu - Rb.Bucur)

Unirea Ogrea - Comerţul Viişoara (12:00)
(Rb.Bucur - G.Guzu)

Olimpicii Ulmi III - Viitorul Pietrari
(V.Savu - Zanfir Vlad, Chirita Daniel)

Voinţa V.Voievozilor - Victoria Văcăreşti 2018
(I.Stoica - F.Filip)

Victoria Văcăreşti 2017 stă

 

Seria SUD
Voinţa Creţu - Viitorul Cuza Vodă
(E.Nicihita - C.Tudor)

Juniorul Ciocăneşti - Sportul Cojasca
(Ev.Andrei - M.Bîrdeş, A.Stoicescu)

Avântul Produleşti - Gaiţa Bilciureşti
(A.Delureanu - Şt.Mincu, C.Şerban)

Univ.Băleni - Neajlovul Puntea de Greci
(I.Pitiş - A.Dima, I.Dinu)

Viitorul Gura Foii - St.Roşu Colacu
(I.Preda - A.Ancuţa, Şt.Homeghi)

Voinţa Crevedia 2010 - Dacia Hulubeşti
(B.Bădescu - E.Coman)

Săgeata Cătunu 1975 stă

 

Dă-ne LIKE, aici - https://www.facebook.com/DBPNT/ sau înscrie-te în grupul dambovitapenet - https://www.facebook.com/groups/566562406689042/ , pentru a fi la curent cu știrile care te interesează!

Înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru, te rugăm să citesti Politica Cookies și Politica de Confidențialitate. Detalii