2.8333333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (3 voturi)

meciracarivisina201Ieri, la Răcari, în etapa a 7, a Ligii a 4-a, meci... nebun! Oaspeţi au fost la un pas să producă surpriza etapei! S-au marcat şapte goluri! Intră să vezi marcatorii și câteva detalii de la meci! Declarații pline de fair-play, din partea oaspeților!

Unirea Răcari - Voinţa Vişina 4-3. Au marcat: Mirescu 2, Gusti Voinea 2 - Covrig 2, Verdeş). La 4-0, gazdele erau convinse că nu pot rata victoria... Ei bine, Voinţa s-a trezit, precum... boxerul din pumni şi a fost la un pas să facă linişte în tribune! Până la urmă s-a terminat 4-3, un rezultat meritat pentru gazde și necontestat de cei din Vișina.

Iată ce ne-au declarat cei din tabăra oaspeților: ”0-0, la pauză. Dominare sterilă, fără ocazii de gol (…) După pauză, gazdele înscriu meritat patru goluri, pe fond de dominare si resemnare...Din minutul 74, revenim în joc și Verdeș înscrie, respectiv Covrig - de două ori. Gazdele au meritat victoria. (…) Greselile... graba... ne-au făcut să pierdem azi.”

Dă-ne LIKE, aici - https://www.facebook.com/DBPNT/ sau înscrie-te în grupul dambovitapenet - https://www.facebook.com/groups/566562406689042/ , pentru a fi la curent cu știrile care te interesează!