Minifotbal

Apelează 0729379596

0.8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (5 voturi)

meci001darmanesti212Intră și vezi delegările din fotbalul mic dâmbovițean! Vă prezentăm arbitrii și observatorii care vor oficia jocuri la Liga a 4-a, Onoare, Promoție și Juniori! Mult succes, tuturor! Așteptăm informații de la meciurile din acest sfârșit de săptămână! 

 

 

Liga 4, Etapa a 30-a, sâmbătă,19 mai, ora 11,00
Flacăra Zăvoiu - Unirea Colibaşi
(M.Ciocmată - V.Savu, I.Popa; Fl.Tuiu)

Unirea Bucşani - Olimpicii Ulmi amânat

Viitorul IL Caragiale - FC Brezoaele
(I.Oncescu - A.Bucur, M.Săpunaru; G.Ionescu)

Voinţa Perşinari - Bradul Moroeni
(B.Matei - B.Diţă, A.Bădoiu; N.Năsăudeanu)

CSM Fieni - Unirea Ungureni
(L.Niculae - A.Pitiş, C.Ţuţuianu; S.Burtescu)

Petrolul Târgovişte - CS Coada Izvorului
(B.Duţu - I.Stoica, A.Constantinescu; V.Stroe)

Recolta Gura Şuţii - Spic de Grâu Ghimpaţi
(C.Catană - A.Păunescu, M.Oprescu; G.Iordache)

Luceafărul Dragomireşti - Gloria Corneşti
(M.Motan - C.Poşchină, F.Mocanu; G.Stoica)

Roberto Ziduri - Progresul Mătăsaru
(I.Preda - R.Ştefan, A.Vremăroiu; I.Ducu)

 

Liga a 5-a 
Seria Nord - Etapa a 26-a, duminică, 20 mai, ora 11,00
Victoria Comişani - Voinţa Săcuieni
(N.Mihai - D.Chiriţă, M.Oprescu)

Flacăra Şuţa Seacă - Voinţa Pietroşiţa
(I.Şerbănoiu - D.Dumitrescu, G.Dumitru)

Sportul Voineşti - Viitorul Ocniţa
(A.Pitiş - B.Miorel, A.Bădoiu)

Pomicola Raciu - Viitorul Răzvad
(S.Pavel - Ş.Dobre, A.Negoiţă)

Olimpia Runcu - Voinţa Tătărani
(G.Guzu - A.Vremăroiu, F.Deneş)

Săgeata Gura Ocniţei - Unirea Lucieni
(I.Stoica - T.Sillo, A.Maria)

Olimpicii Ulmi II - Luceafărul Dărmăneşti
(M.Motan - M.Mălău, A.Delureanu; S.Burtescu)

Voinţa Bezdead - Voinţa Buciumeni
(B.Matei - I.Ciulu, E.Nichita)

ASG Doiceşti - Voinţa Adânca
(B.Ivaşcu - F.Filip, I.Dinu)

 

Seria SUD - Etapa a 26, duminică, 20 mai, ora 11,00
Viitorul Dobra - Gaz Metan Finta
(V.Savu - I.Onicescu, R.Bucur; G.Irimescu)

Voinţa Podu Rizii - Unirea 2016 Răcari
(I.Oncescu - V.Zanfir, D.Cimpoca; D.Nistor)

ACS Tărtăşeşti - Publirex Ciocăneşti
(A.Stan - E.Coman, V.Simion; I.Pitaru)

Viitorul Gheboaia - Libertatea Urziceanca
(A.Mălău - T.Dedu, I.Costache)

Olimpia Mărceşti - Fulgerul Lunguleţu
(B.Bădescu - E.Andrei, C.Chivu)

Urban Titu II - Săgeata Branişte
(R.Bîrdeş - R.Gîlmencea, M.Bîrdeş)

Unirea Nucet - Luceafărul Bolovani
(C.Neagu - A.Bucur, M.Săpunaru)

Flacăra Ghineşti - Viitorul Mircea Vodă
(L.Nicluae - M.Ungureanu)

Unirea Sl.Moară stă

 

Seria Vest - Etapa a 23-a, duminică, 20 mai, ora 11,00
FC Potlogi - Petrolul Răscăieţi
(B.Diţă - D.Homeghi, M.Andrei)

Viitorul Odobeşti - PCM Ungureni
(B.Duţu - G.Catană, N.Ilie)

AS Corbii Mari - Dinamo Odaia Turcului
(A.Dumitru - Ş.Mincu, A.Radu; C.Vremăroiu)

Voinţa Vişina - Olimpia Morteni
(C.Catană - A.Păunescu, M.Vişan; A.Istrate)

Viitorul Burduca - Spicul Jugureni
(I.Ifrim - A.Constantinescu, D.Gugiu; Ghe.Bratu)

Unirea Cobia - Voinţa Ioneşti
(R.Ştefan - D.Teodor, M.Stanciu)

Olimpia Picior de Munte - Sportul Mogoşani
(A.Sandu - I.Diculescu, A.Ghiureş)

Viitorul Găeşti - Viitorul Straoşti
(M.Ciocmată - C.Şerban, A.Grigorescu)

 

Liga a 6-a
Seria NORD - Etapa a 20-a, duminică, 20 mai, ora 14,30
Muscelul Văleni - Unirea Ogrea
(A.Pitiş - B.Miorel, A.Bădoiu)

Voinţa Gemenea - Viitorul Pietrari
(I.Stoica - B.Ivaşcu, A.Bucur)

AS Udreşti - Cetatea Târgovişte
(M.Motan - C.Neagu, A.Delureanu; D.Popa)

Petrolul Iedera - Voinţa V.Voievozilor
(E.Andrei - B.Bădescu, C.Chivu)

Fortis V.Lungă - Vânătorul Răţoaia
(R.Gîlmencea - R.Bîrdeş, M.Bîrdeş; G.Ionescu)

FCM Târgovişte - Gaz Metan Vlădeni
(L.Niculae - M.Ungureanu, M.Săpunaru)

 

Seria SUD - Etapa a 18-a (ultima) - duminică, 20 mai, ora 14,30
Viitorul Tomşani - Viitorul Gura Foii
(C.Catană - A.Păunescu, M.Vişan; F.Tuiu)

Săgeata Cătunu - Dacia Hulubeşti
(A.Mălău - T.Dedu, I.Costache)

Juniorul Ciocăneşti - Vârcolacii Comişani
(I.Ifrim - A.Constantinescu, D.Gugiu)

Avântul Produleşti - Flacăra V.Mare
(M.Ciocmată - C.Poşchină, G.Catană; G.Bălăşoiu)

Comerţul Viişoara - Univ.Băleni
(I.Şerbănoiu - M.Mălău)

 

Juniori C - Etapa a 18-a (ultima), sâmbătă, 19 mai, ora 18,00
FC Aninoasa - CSŞ Târgovişte I
(B.Diţă - A.Ancuţa, A.Radu)

Olimpicii Ulmi - Bradul Moroeni 3-0

Urban Titu - Chindia Târgovişte
(E.Andrei - A. Badoiu, M.Vişan)

Flacăra Moreni - GSA Nucet
(B.Bădescu - D.Gugiu, M.Stanciu)

Kinder Târgovişte - CSŞ Târgovişte II
(A.Delureanu - D.Chiriţă, M.Ungureanu)

 

Juniori D - Etapa a 24-a, duminică, 20 mai, ora 18,00
GSA Nucet - Urban Titu (A.Stan - V.Simion)

Sportul Pucioasa - FC Aninoasa (I.Ciulu - E.Nichita)

CSM Fieni - Chindia Târgovişte II (N.Mihai - D.Chiriţă)

Olimpia Picior de Munte - Flacăra Moreni (V.Zanfir - D.Cimpoca)

CSŞ Târgovişte - Petrolul Târgovişte* (R.Andronache - N.Mihai)

Progresul Găeşti - Chindia Târgovişte I (D.Dumitrescu - G.Dumitru)

Kinder Târgovişte - Fortis V.Lungă (N.Mihai - R.Andronache)

 

Juniori E - Etapa a 18-a (ultima), vineri, 18 mai, ora 18,00
Fortis Valea Lungă - CSM Fieni (G.Guzu - A.Vremăroiu)

Olimpicii Ulmi - Chindia Târgovişte (B.Duţu - C.Şerban)

Kinder Târgovişte - Petrolul Târgovişte 3-0

Sportul Pucioasa - CSŞ Târgovişte (E.Nichita - V.Zanfir)

Progresul Găeşti stă

 

Memorialul Gică Voinea - luni, 21 mai, de la ora 15,00
Arbitrează: D.Cimpoca - R.Bucur
Teren Sintetic Dragomireşti

 

Dă-ne LIKE, aici - https://www.facebook.com/DBPNT/ sau înscrie-te în grupul dambovitapenet - https://www.facebook.com/groups/566562406689042/ , pentru a fi la curent cu știrile care te interesează!

Horoscop

Înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru, te rugăm să citesti Politica Cookies și Politica de Confidențialitate. Detalii