1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 voturi)

meci001mija23O ştire care nu trebuie să scape niciunui conducător al vreunei echipe din cele 3 ligi ale campionatul judeţean de fotbal: Liga 4, Onoare (Nord, Sud, Vest), Promoție (Nord, Sud)!

 

 

Recapitulăm datele la care au fost programate echipele din campionatul judeţean pentru înscrierea şi vizarea legitimaţiilor - anul 2018!

Programări pentru echipele din Liga a 4-a:
17 ianuarie 2018: Gloria 2015 Corneşti, Unirea Ungureni, Bradul Moroeni
18 ianuarie 2018: Recolta Gura Şuţii, Olimpicii Ulmi, FC Brezoaele
19 ianuarie 2018: Roberto Ziduri, CS Coada Izvorului, Voinţa Perşinari
22 ianuarie 2018: Spic de Grîu Ghimpaţi, Progresul Mătăsaru, Unirea Colibaşi
23 ianuarie 2018: Luceafărul Dragomireşti, CSM Fieni, Viitorul IL Caragiale
24 ianuarie 2018: Flacăra Zăvoiu, Unirea Bucşani, Petrolul Târgovişte

Programari seria Nord - Liga a 5-a, Onoare
25 ianuarie 2018: Luceafărul Dărmăneşti, Voinţa Pietroşiţa, Voinţa Buciumeni
26 ianuarie 2018: Sportul Voinşeti, Unirea Lucieni, Voinţa Săcuieni
29 ianuarie 2018: Sportul Runcu, Olimpicii Ulmi II, Flacăra Şuţa Seacă
30 ianuarie 2018: Victoria Comişani, Voinţa Bezdead, Pomicola Raciu
31 ianuarie 2018: ASG Doiceşti, Viitorul Răzvad, Voinţa Tătărani
1 februarie 2018: Săgeata Gura Ocniţei, Viitorul Ocniţa, Voinţa Adânca

Programări seria Sud - Liga a 5-a, Onoare
2 februarie 2018: Unirea Răcari, Luceafărul Bolovani, Viitorul Mircea Vodă
5 februarie 2018: Săgeata Braniştea, Olimpia Mărceşti, Viitorul Dobra
6 februarie 2018: Unirea Slobozia Moară, Fulgerul Lunguleţu, Urban Titu
7 februarie 2018: Viitorul Gheboaia, Voinţa Podu Rizii, ACS Tărtăşeşti
8 februarie 2018: Libertatea Urziceanca, Flacăra Ghineşti, Publirex Ciocăneşti

Programări seria Vest - Liga a 5-a, Onoare
9 februarie 2018: Olimpia Morteni
12 februarie 2018: Olimpia Picior de Munte, Unirea Cobia, Viitorul Găeşti
13 februarie 2018: Viitorul Straoşti, Sportul MOgoşani, Dinamo Odaia Turcului
14 februarie 2018: Voinţa Potlogi, Viitorul Odobeşti, AS Corbii Mari
15 februarie 2018: Voinţa Vişina, Voinţa Ioneşti, Viitorul Burduca
16 februarie 2018: PCM Ungureni, Petrolul Răscăieţi, Spicul Jugureni

Programări seria Nord - Liga a 6-a, Promoţie
19 februarie 2018: Unirea Ogrea, Fortis Valea Lungă, Petrolul Iedera, Gaz Metan Vlădeni
20 februarie 2018: Vânătorul Răţăoaia, AS Udreşti, Voinţa Valea Voievozilor, FCM Târgovişte
21 februarie 2018: Cetatea 1396 Târgovişte, Voinţa Gemenea, Muscelul Văleni Dâmboviţa, Viitorul Pietrari

Programări seria Sud - Liga a 6-a, Promoţie
22 februarie 2018: Comerţul 2014 Viişoara, Săgeata Cătunu, Vârcolacii Comişani, Universitatea Băleni, Juniorul Ciocăneşti
23 februarie 2018: Viitorul Tomşani, Viitorul Gura Foii, Dacia Hulubeşti, Flacăra Valea Mare, Dacia Hulubeşti

26 februarie 2018: Echipele de juniori şi cadeţi din campionatul judeţean

Horoscop

Înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru, te rugăm să citesti Politica Cookies și Politica de Confidențialitate. Detalii