Minifotbal

Apelează 0729379596

1.5833333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (6 voturi)

meci009buciumeniruncuVă prezentăm delegările oficiale pentru meciurile etapei intermediare din Liga a 4-a, programată marţi, 12 septembrie, de la ora 17,00 și liga 5, programată miercuri, de la ora 17:00. 

Liga 4, Etapa a 6-a, 12 septembrie, ora 17,00

Roberto Ziduri - Unirea Bucşani
(B.Matei - B.Ivaşcu, I.Stoica)

Voinţa Perşinari - Viitorul IL Caragiale
(D.Comănoiu - R.Dobre, V.Savu)

Petrolul Târgovişte - CSM Fieni
(M.Ciocmată, R.Ştefan, M.Săpunaru)

Luceafărul Dragomireşti - Flacăra Zăvoiu
(I.Oncescu - R.Andronache, Fl.Mocanu)

CS Coada Izvorului - Olimpicii Ulmi
(M.Motan - Ev.Andrei, D.Savu)

Recolta Gura Şuţii - Unirea Colibaşi
(Ghe.Ciobanu - A.Ioniţă, D.Mihalache)

Spic de Grâu Ghimpaţi - FC Brezoaele
(M.Chiţu - T.Dedu, P.Iugulescu; B.Diţă)

Gloria 2015 Corneşti - Unirea Ungureni
(I.Mihălăchioiu - C.Tudor, G.Guzu)

Progresul Mătăsaru - Bradul Moroeni
(I.Iugulescu - A.Păunescu, T.Movileanu; B.Duţu)



LIGA A 5-A, ONOARE
Seria NORD - Etapa a 6-a, 13 septembrie (15,00 şi 17,00)

Flacăra Şuţa Seacă - Viitorul Răzvad
(B.Diţă - A.Safta, V.Simion)

Victoria Comişani - Pomicola Raciu
(C.Poşchină - A.Stan, A.Grigorescu)

Sportul Runcu - Sportul Voineşti
(B.Ivaşcu - D.Mihalache, A.Radu; N.Năsăudeanu)

Săgeata Gura Ocniţei - Viitorul Ocniţa
(B.Bădescu - Ev.Andrei, E.Nichita)

AS Ulmi - Voinţa Pietroşiţa
(R.Anbdronache - V.Savu, I.Stoica)

Voinţa Bezdead - Voinţa Săcuieni
(R.Dobre - C.Ciorobea, M.Hogioiu)

ASG Doiceşti - Unirea Lucieni
(M.Ciocmată - I.Ciulu, M.Ungureanu)

Voinţa Tătărani - Voinţa Buciumeni
(A.Mălău - C.Chivu, T.Dumitru; I.Pitaru)

Voinţa Adânca - Luceafărul Dărmăneşti
(D.Comănoiu - D.Chiriţă, R.Movileanu; C.Vremăroiu)



Seria SUD - Etapa a 6-a, 13 septembrie (15,00 şi 17,00)
Voinţa Podu Rizii - Libertatea Urziceanca
(G.Guzu - A.Ancuţa, M.Săpunaru)

Viitorul Dobra - Viitorul Gheboaia
(I.Oncescu - D.Savu, A.Dinu; I.Ducu)

Olimpia Mărceşti - ACS Tărtăşeşti
(A.Ioniţă - C.Tudor, G.Dumitru; D.Nistor)

Urban Titu II - Publirex Ciocăneşti
(B.Matei - Fl.Mocanu, A.Vremăroiu)

Unirea Nucet - Unirea 2016 Răcari
(Ghe.Ciobanu - P.Iugulescu, Şt.Mincu; Fl.Tuiu)

Flacăra Ghineşti - Gaz Metan Finta
(I.Iugulescu - B.Duţu, A.Heaşcă; A.Istrate)

Unirea Sl.Moară - Săgeata Branişte
(I.Popa - R.Ştefan, D.Gugiu)

Fulgerul Lunguleţu - Viitorul Mircea Vodă
(R.Bîrdeş - A.Păunescu, F.Filip)

St.Roşu Colacu - Luceafărul Bolovani
(I.Preda - R.Beregoi, D.Cimpoca)

comments

Horoscop