Vă prezentăm delegările oficiale ale meciurilor din campionatul judeţean - seniori şi juniori, respectiv ligile 4, 5, 6, plus ale juniorilor C şi D
Liga a 4-a, etapa a 5-a, sâmbătă, 9 septembrie, ora 11,00
Unirea Colibaşi - CS Coada Izvorului
(I.Mihălăchioiu - A.Pitiş, A.Constantinescu)
Olimpicii Ulmi - Spic de Grâu Ghimpaţi
(I.Oncescu - G.Guzu, R.Bîrdeş; Ev.Andrei)
FC Brezoaele - Gloria 2015 Corneşti
(C.Bădeanu - D.Savu, A.M.Petre)
CSM Fieni - Voinţa Perşinari
(B.Matei - C.Tudor, D.Mihalache; C.Ţuţuianu)
Viitorul IL Caragiale - Roberto Ziduri
(M.Ciocmată - A.Păunescu, R.Movileanu)
Unirea Bucşani - Luceafărul Dragomireşti
(Ghe.Ciobanu - R.Ştefan, A.Bădoiu; B.Duţu)
Flacăra Zăvoiu - Recolta Gura Şuţii
(A.Dumitru - I.Stoica, B.Ivaşcu; Şt.Mincu)
Bradul Moroeni - Petrolul Târgovişte
(D.Comănoiu - I.Şerbănoiu, T.Dedu)
Unirea Ungureni - Progresul Mătăsaru
(M.Motan - A.Ioniţă, M.Săpunaru; B.Diţă)
Liga a 5-a, etapa a 5-a, duminică, 10 septembrie, ora 11,00
Seria NORD
Voinţa Săcuieni - AS Ulmi
(A.Delureanu - L.Creţu, G.Creţu)
Voinţa Pietroşiţa - ASG Doiceşti
(A.Pitiş - G.Dumitru, A.Ene)
Unirea Lucieni - Voinţa Tătărani
(B.Ivaşcu - B.Diţă, A.Heaşcă; I.Negoescu)
Sportul Voineşti - Victoria Comişani
(B.Duţu - N.Butucea, A.Vremăroiu; I.Ducu)
Pomicola Raciu - Flacăra Şuţa Seacă
(A.Ioniţă - I.Popa, Ghe.Tocariuc)
Viitorul Răzvad - Săgeata Gura Ocniţei
(G.Guzu - Şt.Mincu, A.Dinu)
Viitorul Ocniţa - Voinţa Bezdead (13,00 şi 15,00)
(L.Creţu - A.Delureanu, G.Creţu)
Luceafărul Dărmăneşti - Olimpia Runcu
(B.Matei - A.Ancuţa, B.Minu; G.Irimescu)
Voinţa Buciumeni - Voinţa Adânca
(I.Stoica - I.Dobre)
Seria SUD
Gaz Metan Finta - Unirea Nucet
(R.Ştefan - T.Dumitru, A.Negoiţă; N.Năsăudeanu)
Unirea 2016 Răcari - Unirea Sl.Moară
(R.Dobre - C.Poşchină, G.Catană; D.Nistor)
Săgeata Branişte - Fulgerul Lunguleţu
(D.Comănoiu - C.Plavie, A.Bădoiu)
ACS Tărtăşeşti - Viitorul Dobra
(M.Ciocvmată - A.Radu; Ghe.Stoica)
Viitorul Gheboaia - Voinţa Podu Rizii
(I.Ciulu - D.Mihalache, C.Ciorobea)
Libertatea Urziceanca - Urban Titu II
(I.Preda - B.Miorel, D.Gugiu)
Publirex Ciocăneşti - Flacăra Ghineşti
(B.Bădescu - S.Barbu, I.Dinu)
Luceafărul Bolovani - Olimpia Mărceşti
(I.Şerbănoiu - A.Safta, F.Chiriţă)
Viitorul Mircea Vodă - St.Roşu Colacu
(I.Oncescu - A.Grigorescu, M.Hogioiu)
Seria VEST
Viitorul Odobeşti - Voinţa Vişina
(R.Bîrdeş - G.Tăchiţă, F.Filip; Ghe.Bălăşoiu)
Viitorul Găeşti - FC Potlogi
(Ghe.Ciobanu - Ev .Andrei, M.Săpunaru)
Viitorul Straoşti - AS Corbii Mari
(A.Stan - A.Păunescu, I.Costache)
PCM Ungureni - Viitorul Burduca
(A.Mălău - I.Onicescu, C.Ţuţuianu)
Olimpia Morteni - Unirea Cobia
(C.Bădeanu - A.Constantinescu, D.Nae; A.Istrate)
Petrolul Răscăieţi - Sportul Mogoşani
(I.Mihălăchioiu - E.Nichita, R.Movileanu)
Dinamo Odaia Turcului - Voinţa Ioneşti
(C.Tudor - C.Chivu, D.Cimpoca)
Spicul Jugureni - Olimpia Picior de Munte
(D.Savu - R.Beregoi, V.Simion)
Liga a 6-a, etapa a 3-a, duminică, 10 septembrie, ora 14,30
Seria NORD
Unirea Ogrea - Voinţa V.Voievozilor
(B.Matei - A.Ancuţa, B.Minu)
Cetatea Târgovişte - Vânătorul Răţoaia
(B.Fiţă - B.Ivaşcu, A.Heaşcă)
Unirea Udreşti - FCM Târgovişte
(Ev.Andrei - Ghe.Ciobanu, M.Săpunaru)
Muscelul Văleni - Fortis Valea Lungă (Cetăţeni, AG)
(N.Butucea - B.Diţă, A.Vremăroiu)
Voinţa Gemenea - Petrolul Iedera
(G.Guzu - Şt.Mincu, A.Dinu)
Viitorul Pietrari - Gaz Metan Vlădeni
(V.Savu - I.Onicescu, C.Ţuţuianu)
Seria SUD
Flacăra Valea Mare - Dacia Hulubeşti
(C.Tudor - C.Chivu, D.Cimpoca)
Avântul Produleşti - Vârcolacii Comişani
(C.Plavie - D.Comănoiu, A.Bădoiu)
Viitorul Tomşani - Comerţul Viişoara
(A.Stan - A.Păunescu, I.Costache)
Săgeata Cătunu - Juniorul Ciocăneşti
(I.Ciulu - D.Mihalache, C.Ciorobea)
Viitorul Gura Foii - Universitatea Băleni
(R.Beregoi - D.Savu, V.Simion)
Campionatul judeţean al juniorilor
Juniori C, etapa I, sâmbătă, 9 septembrie, ora 18,00
Chindia Târgovişte - CSŞ Târgovişte II
(D.Comănoiu - A.Dumitru, M.Săpunaru)
Urban Titu - CSŞ Târgovişte I
(B.Ivaşcu - D.Mihalache, R.Ştefan)
FC Aninoasa - GSA Nucet
(M.Ciocmată - A.Constantinescu, B.Diţă)
Flacăra Moreni - Bradul Moroeni
(I.Şerbănoiu - G.Guzu, A.Negoiţă)
Olimpicii Ulmi - Kinder Târgovişte
(B.Duţu - Ev.Andrei, A.Ancuţa)
Juniori D, etapa I, duminică, 10 septembrie, ora 18,00
Chindia Târgovişte I - Petrolul Târgovişte (16,00)
(A.Delureanu - I.Popa)
Chindia Târgovişte II - CSŞ Târgovişte (17,30)
(I.Popa - A.Delureanu)
Urban Titu - Progresul Găeşti
(T.Dedu - C.Chivu)
FC Aninoasa - CSM Fieni
(B.Matei - I.Preda)
Flacăra Moreni - GSA Nucet
(G.Guzu - A.Vremăroiu)
Fortis Valea Lungă - Sportul Pucioasa
(D.Gugiu - Şt.Mincu)
Kinder Târgovişte - Olimpia Picior de Munte
(B.Diţă - A.Grigorescu)