2.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (2 voturi)

meci13Vă prezentăm delegările oficiale pentru meciurile campiontului judeţean - Liga a 4-a, Onoare şi Promoţie, urmând să revenim şi cu cele din campionatele juniorilor

 

Liga a 4-a, etapa a 31, sâmbătă, 20 mai, ora 11,00
Bradul Moroeni - Viitorul IL Caragiale
(I.Preda - R.Movileanu, A.Bădoiu; Ev.Andrei; Ghe.Ionescu)

Voinţa Perşinari - Recolta Gura Şuţii (stadion Petrolul, Târgovişte)
(M.Chiţu - P.Iugulescu, G.Catană; A.Grigorescu; I.Negoescu)

CS Petreşti - Spic de Grâu Ghimpaţi (Coada Izvorului)
(I.Oncescu - A.Pitiş, M.Oprescu)

PAS Pucioasa - FC Brezoaele
(I.Şerbănoiu - D.Timotei, A.M.Petre; E.Nichita; D.Nistor)

Flacăra Zăvoiu - Progresul Mătăsaru
(Ghe.Ciobanu - C.Tudor, V.Savu; E.Tudor)

Gloria GM Corneşti - Petrolul Târgovişte
(I.Mihălăchioiu - R.Andronache, I.Stoica; I.Ducu)

Unirea Ungureni - Dentaş Tărtăşeşti
(B.Matei - R.Dobre, B.Ivaşcu; V.Zanfir; Ghe.Stoica)

Luceafărul Dragomireşti şi Atletic Fieni stau

 

Liga a 5-a, duminică, 21 mai, ora 11,00
Seria NORD, etapa a 30-a
AS Ulmi - Unirea Lucieni (Matraca)
(A.Dumitru - A.Bălăşoiu, I.Costache)

Voinţa Săcuieni - Voinţa Tătărani
(G.Guzu - I.Ciulu, Andreea Ioniţă)

Săgeata Gura Ocniţei - Pomicola Raciu
(B.Ivaşcu - A.Ancuţa, D.Cimpoca)

Olimpia Runcu - Voinţa Adânca
(R.Andronache - Ev.Andrei, R.Beregoi; Ghe.Iordache)

Viitorul Ocniţa - Luceafărul Dărmăneşti (Săcuieni; 13,00 şi 15,00)
(I.Ciulu G.Guzu, A.Ioniţă)

Voinţa Buciumeni - Voinţa Bezdead
(Ghe.Ciobanu - P.Iugulescu, S.Barbu)

Viitorul Răzvad - Unirea Colibaşi
(R.Dobre - V.Zanfir, C.Ţuţuianu; T.Aldea)

Flacăra Şuţa Seacă - AS Doiceşti
(A.Ilie - A.Sandu, M.Hogioiu)

Voinţa Pietroşiţa stă

Seria SUD, etapa a 26-a
Fulgerul Lunguleţu - Luceafărul Bolovani
(I.Oncescu - S.Ilie, A.Bădoiu)

Unirea Bucşani - Viitorul Mircea Vodă
(D.Comănoiu - E.Nichita, M.Oprescu; V.Orbeci)

Viitorul Gheboaia - Victoria Comişani
(M.Motan - D.Mihalache, N.Hîncianu)

Urban Titu II - Unirea Slobozia Moară (Hagioaica)
(M.Ciocmată - B.Miorel, A.Grigorescu)

Inter Viişoara - Olimpia Mărceşti
(I.Şerbănoiu - I.Popa, V.Simion)

St.Roşu Colacu - Publirex Ciocăneşti
(B.Matei - Fl.Mocanu, G.Catană; G.Irimescu)

Flacăra Ghineşti - Voinţa Podu Rizii
(B.Bădescu - A.Heaşcă)

CS Răcari - Săgeata Braniştea
(V.Savu - B.Minu, R.Movileanu)

 

Seria VEST, etapa a 30-a
PCM Ungureni - AS Coada Izvorului anulat

Unirea Cobia - Dinamo Od.Turcului
(A.Pitiş - D.Chiriţă, M.Ungureanu)

FC Potolgi - Olimpia Picior de Munte
(T.Dedu - A.Stan, R.Busuioc; N.Năsăudeanu)

Viitorul Găeşti - Voinţa Ioneşti
(A.Mălău - C.Chivu, G.Soare)

Ştiinţa Odobeşti - Viitorul Şelaru
(M.Radu - A.Constantinescu, A.Dinu)

AS Corbii Mari - Sportul Mogoşani
(c.Tudor - A.Vremăroiu, A.Negoiţă)

Voinţa Vişina - Olimpia Morteni
(L.Ciocan - C.Soare)

Sportul Gemenea - Petrolul Răscăieţi
(I.Mihălăchioiu - A.Păunescu, I.Onicescu; V.Stroe)

Viitorul Burduca - Spicul Jugureni
(R.Ştefan - A.Delureanu, I.Dinu)

 

Liga a 6-a, etapa a 23-a, duminică, 21 mai, ora 11,00
Seria NORD
Vânătorul Răţoaia - Unirea Nucet
(D.Dumitrescu - D.Nae)

Viitorul Dobra - Voinţa V.Voievozilor
(I.Stoica - T.Dumitru, G.Şerban; A.Istrate)

Viitorul Voineşti - Sportul Voineşti anulat

Universitatea Băleni - FCM Târgovişte
(A.Ene - C.Ionciu)

Petrolul Iedera - Viitorul Pietrari
(R.Bîrdeş - I.Dobre; I.Pitaru)

FC Aninoasa - Viitorul Valea Lungă
(A.Ghiureş - Şt.Mincu, C.Manole)

Gaz Metan Vlădeni - Comerţul 2014 Viişoara anulat

Seria SUD
Viitorul Tomşani - Simang Bilciureşti anulat

Dacia Hulubeşti - Dentaş Tărtăşeşti II
(Adr.Ioniţă - C.Ciorobea, Gh.Tocariuc; Ghe.Ionescu)

Libertatea Urziceanca - Vîrcolacii Comişani
(B.Diţă - F.Filip; Ghe.Bălăşoiu)

CS Conţeşti - Gaz Metan Finta anulat

Săgeata Cătunu, Publirex Ciocăneşti II, Viitorul Straoşti stau

 

Dacă ţi-a plăcut ştirea noastră şi crezi că ar putea prezenta interes şi pentru alte persoane, am aprecia dacă ai distribui acest articol.

comments

Horoscop