pucioasaflacara1Liga 3 / Cu doar câteva minute în urmă s-a încheiat meciul de pe Patrana. A (mai) fost sau nu derbi? „Bombonarii” sau „lupii galbeni”? Intră să vezi cum s-a încheiat meciul de pe stadionul „Dumitru Tică Popescu”! Până la pauză s-au marcat trei goluri!

FC Pucioasa - Flacăra Moreni 3-0 (3-0). „Lupii galbeni” au fost... tăvăliţi serios pe Patrana şi au coborât dealul cu coada între picioare, după ce gazdele i-au „tratat” cu „bomboane... spirtoase”, încă din primul minut! Vom reveni cu rezultatele complete ale etapei şi clasamentul actualizat!

Dă-ne LIKE, aici - https://www.facebook.com/DBPNT/ sau înscrie-te în grupul dambovitapenet - https://www.facebook.com/groups/566562406689042/ , pentru a fi la curent cu știrile care te interesează!