1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 voturi)

meci001tituNOU1Urbanul este… numărată! Ghinion? După doar 13 minute de joc, la accidentarea lui Popa, echipei i se… cânta deja prohodul, Urbanul neavând portar de rezervă!

URBAN TITU - ASTRA GIURGIU II 0-4 (0-3) * Au marcat: Chiriac 2, Culda 2 * Gazdele au (cam) aruncat… prosopul înainte de pauză, după doar… 13 minute, când portarul Popa s-a accidentat la lovitura de pedeapsă prin care Chiraic a deschis tabela. Cum gazdele nu aveau… portar de rezervă, locul lui Popa a intrat un jucător de câmp, care n-a putut face mai mult decât să limiteze dezastrul… * Urban a început meciul în următoarea alcătuire: Popa - Negulescu, Vlad, Stăncuţu, Bănică, Ghica, Cioran, Manole, Dicu, Ene, Sima. Au mai intrat: Ghioacă (în poartă, la eliminarea lui Popa), Simion, Ştefan şi Ionescu.