Minifotbal

Apelează 0729379596

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 voturi)

meci00001flacara5S-au încheiat şi meciurile programate ieri, în seria a 3-a, a Ligii a 3-a * Intră şi vezi rezultatele complete şi clasamentul actualizat, dar si topul marcatorilor, plus etapa viitoare!

Din programul etapei a 3-a a mai rămas de jucat un singur meci, cel de la Tr.Măgurele - gazdele fiind, alături de FCM Alexandria, una dintre candidatele la promovare! Atenţie la echipele din Teleorman!

Iată rezultatele zilei, clasamentul actualizat şi programul etapei viitoare

Petrolul Ploieşti - FC Aninoasa 4-0 (2-0)
(Arnăutu, Puchea, Prunescu)

Flacăra Moreni - Urban Titu 2-1 (1-0)
(Neguţ, A.Negrea - Sima)

Concordia Chiajna II - CS Tunari 1-0 (0-0)
(Ciobanu)

FCM Alexandria - Sporting Roşiorii de Vede 1-0 (0-0)
(Descuţu)

Atletic Bradu - SC Popeşti-Leordeni 1-0 (0-0)
(T.Din)

CS Mioveni II - Astra Giurgiu II 1-0 (0-0)
(Ivan)

Astăzi, de la ora 17,00
Voinţa Tr.Măgurele - Viitorul Domneşti

Clasament
1.Petrolul 3 3 0 0 8-1 9
2.Alexandria 3 3 0 0 7-1 9
3.Bradu 3 2 1 0 4-0 7
4.Tr.Măgurele 2 2 0 0 4-1 6
5.CS Tunari 3 2 0 1 4-2 6
6.Flacăra 3 2 0 1 5-4 6
7.Chiajna II 3 2 0 1 4-3 6
8.Mioveni II 3 2 0 1 2-3 6
9.Roşiorii de Vede 3 1 0 2 3-3 3
10.Astra II 3 0 1 2 0-2 1
11.Urban Titu 3 0 0 3 2-6 0
12.Popeşti-Leordeni 3 0 0 3 2-7 0
13.Domneşti 2 0 0 2 1-6 0
14.Aninoasa 3 0 0 3 2-9 0

Top marcatori
3 goluri: Rogoveanu (Chiajna II), Arnăutu (Petrolul)
2 goluri: Jenaru (Bradu), Fl.Radu, Desculţu (Alexandria), Vrînceanu (Sporting), Cl.Zamfir (Tunari), Lambru (Petrolul)
1 gol: A.Preda, Din (Bradu), Oprea, Ţînţaru, M.Plăcintă, A.Negrea, Neguţ (Flacăra), I.Radu, Grigorescu (Aninoasa), Floricel, Călin, Oprescu (Alexandru), Boiangiu, Anghelini (Popeşti-Leordeni), Ivănică (Sporting), Ciocîlteu, Puchea, Prunescu (Petrolul), Andronache (Domneşti), Ivan, Luca (Tunari), Alecsandru, Sima (Titu), Mincă, Ivan (Mioveni II), B.Oprea, Fotescu, Sălcianu, Mihaiu (Tr.Măgurele), Ciobanu (Chiajna II)

Etapa viitoare, 16 septembrie, ora 17,00
Urban Titu - Astra II Giurgiu
SC Popeşti-Leordeni - CS Mioveni II
Viitorul Domneşti - Atletic Bradu
Sporting Roşiorii de Vede - Voinţa Tr.Măgurele
FC Aninoasa - FCM Alexandria
CS Tunari - Petrolul Ploieşti
Flacăra Moreni - Concordia Chiajna II

comments

Horoscop