3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 vot)

flacara17632Flacăra Moreni a jucat astăzi, în etapa a 2-a a seriei a 3-a, la Buftea, cu CS Tunari. Intră şi vezi rezulatul meciului şi cîteva amănunte de la joc...

CS TUNARI - FLACĂRA MORENI 1-0 (1-0) * A marcat: Andrei Luca (min.45+2 din 11m) * Final de repriză şi gazdele beneficiază de o lovitură de pedeapsă, transformată de Luca * „Lupi galbeni” au avut şansa restabilirii egalităţii pe tabela de marcaj, un sfert de oră mai târziu, tot dintr-o lovitură de pedeapsă, însă Timofte a greşit „lovitura de tun”! Gabi Paraschiv a trimis în teren următorul „11”: Curchi - Parghel, Timofte, Matei, Palamariu - Tocan, M.Plăcintă, L.Plăcintă, A.Negrea - Ţânţaru, N.Neguţ. Au mai jucat: Ene, Manea şi Cernea.