chindia1689Astăzi, cu doar câteva minute în urmă, s-a încheiat şi al doilea meci amical, din campania de pregătire a noului sezon, pentru Chindia Târgovişte. Intră să vezi rezultatul meciului disputat pe stadionul de la Centrul Naţional! Primul gol a fost marcat din lovitură de pedeapsă.

Chindia Târgovişte - cu Viorel Moldovan pe banca tehnică, a câştigat şi al doilea meci de pregătire, susţinut la Buftea, în compania CS Boloteşti. Târgoviştenii s-au impus cu 2-0 (1-0), după ce au deschis scorul în minutul 24, dintr-o lovitură de pedeapsă. Al doilea gol a fost marcat cu 10 minute înainte de final.

Dă-ne LIKE, aici - https://www.facebook.com/DBPNT/ sau înscrie-te în grupul dambovitapenet - https://www.facebook.com/groups/566562406689042/ , pentru a fi la curent cu știrile care te interesează!