Minifotbal

Apelează 0729379596

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 vot)

liga2chindiafcargesEtapa a 2-a a debutat aseară, în Dealul Copului, cu meciul dintre Ştiinţa Miroslava şi Dacia Unirea Brăila * Astăzi, de la ora 11,00, sunt programate şi celelalte meciuri ale rundei * Chindia Târgovişte va juca la Motru, unde va întâlni Pandurii Tg.Jiu

Programul etapei a II-a, 11-12 august 2017
Ştiinţa Miroslava - Dacia Unirea Brăila 4-4

Astăzi, de la ora 11,00
Sportul Snagov - CS Baloteşti
(Ionuţ Iugulescu - Târgovişte; A1 - Petruţa Iugulescu - Târgovişte)
CS Afumaţi - AFC Hermannstadt
(Rezervă: Marius Chiţu - Târgovişte)
Dunărea Călăraşi - CS Mioveni
Olimpia Satu Mare - Academica Clinceni
UTA Arad - Metaloglobus Bucureşti
Pandurii Târgu Jiu - Chindia Târgovişte
ASU Politehnica Timişoara - FC Argeş (16,00)
Ştiinţa Miroslava - Dacia Unirea Brăila
Foresta Suceava - ASA Târgu Mureş
Luceafărul Oradea - Ripensia Timişoara

Clasament
1.Ripensia 1 1 0 0 16-0 3
2.Mioveni 1 1 0 0 4-0 3
3.Clinceni 1 1 0 0 4-1 3
4.Hermannstadt 1 1 0 0 3-0 3
5.Poli Timişoara 1 1 0 0 3-2 3
6.Tg.Mureş 1 1 0 0 2-1 3
7-8.UTA 1 1 0 0 1-0 3
Satu Mare 1 1 0 0 1-0 3
9-10.Snagov 1 0 1 0 1-1 1
Luceafărul 1 0 1 0 1-1 1
11-12.Pandurii 1 0 1 0 0-0 1
FC Argeş 1 0 1 0 0-0 1
13.Brăila 1 0 0 1 2-3 0
14.Miroslava 1 0 0 1 1-2 0
15-16.Chindia 1 0 0 1 0-1 0
Metaloglobus 1 0 0 1 0-1 0
17.Călăraşi 1 0 0 1 1-4 0
18.Baloteşti 1 0 0 1 0-3 0
19.Afumaţi 1 0 0 1 0-4 0
20.Foresta 1 0 0 1 0-16 0

Top marcatori
6 goluri: NDIAYE (Ripensia)
3 goluri: Dumiter (Ripensia)
2 goluri: Năstăsie (Mioveni), B.Barbu (Clinceni), A.Popa (Ripensia), Bădăuţă (Poli)

Etapa a III-a - 19 august 2017
Ripensia Timişoara - Metalul Reşiţa
ASA Târgu Mureş - Luceafărul Oradea
Dacia Unirea Brăila - Foresta Suceava
SCM Piteşti - Ştiinţa Miroslava
Chindia Târgovişte - ASU Politehnica Timişoara
Metaloglobus Bucureşti - Pandurii Târgu Jiu
Academica Clinceni - UTA Bătrâna Doamnă
CS Mioveni - Olimpia Satu Mare
AFC Hermannstadt - Dunărea Călăraşi
CS Baloteşti - CS Afumaţi

comments

Horoscop