5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 vot)

chindialaungheni2024Dambovitapenet, Liga 2 / Chindia Târgoviște câștigă al doilea joc în Liga a 2-a și urcă în clasament până pe locul 9! După patru etape, formația noastră are două victorii și două înfrângeri! Pe prima poziție a clasamentului se află CSM Slatina, care a ajuns la 10 puncte și un golaveraj de excepție, 12-2! Vezi toate rezultatele înregistrate până acum!

Unirea Ungheni - AFC Chindia Târgovişte 0-1
A marcat Daniel Danu, în minutul 90+5, care ”înscrie după o greșeală a portarului și Chindia dă lovitura în prelungiri” (sursa: prosport.ro)

FCU Craiova - CSC 1599 Şelimbăr 1-1
Unirea Ungheni - Chindia Târgovişte 0-1
CS Afumaţi - FC Metaloglobus Bucureşti 2-1
Ceahlăul Piatra Neamţ - CS Mioveni 2-0
Câmpulung - Muscel- CSM Slatina 0-5
Metalul Buzău - FC Bihor Oradea 1-2
CSM Reşiţa - CSM Focşani 1-0
CSC Dumbrăviţa - Steaua Bucureşti 0-1