Minifotbal

Apelează 0729379596

meci001crevedia4126Vă prezentăm rezultatele neoficiale ale etapei a 15-a din campionatul judeţean al juniorilor A1 - Onoare, seriile Nord şi Sud, etapa a 13-a seria Vest şi clasamentele actualizate.

 

Seria NORD
Voinţa Pietroşiţa - Voinţa Săcuieni 6-1
Unirea Lucieni - Viitorul Ocniţa 3-1
Luceafărul Dărmăneşti - Pomicola Raciu 1-3
Voinţa Buciumeni - Viitorul Răzvad 1-4
Sportul Runcu - Voinţa Bezdead 9-0
AS Ulmi - Săgeata Gura Ocniţei 2-2
ASG Doiceşti - Flacăra Şuţa Seacă 7-8
Voinţa Tătărani - Victoria Comişani 4-6
Voinţa Adânca - Sportul Voineşti 2-4

Clasament
1.Pietroşiţa 15 13 0 2 66-15 39
2.Runcu 15 11 0 4 59-36 33
3.Răzvad 15 10 1 4 42-24 31
4.Ocniţa 15 9 1 5 49-36 28
5.Tătărani 15 8 2 5 64-47 26
6.Raciu 15 8 2 5 42-32 26
7.Adânca 15 8 0 7 44-43 24
8.Gura Ocniţei 14 7 2 5 41-23 23
9.Dărmăneşti 15 7 0 8 43-35 21
10.Şuţa Seacă 15 7 0 8 44-45 21
11.Bezdead 15 7 0 8 40-45 21
12.Ulmi 15 6 1 8 49-42 19
13.Lucieni 15 6 1 8 39-39 19
14.Voineşti 15 6 0 9 40-53 18
15.Săcuieni 15 5 1 9 37-52 16
16.Buciumeni 15 3 1 11 30-66 10
17.Comişani 15 3 1 11 30-72 10
18.Doiceşti 14 3 1 10 41-103 10

Seria SUD
Unirea 2016 Răcari - Gaz Metan Finta 3-0 (N)
Săgeata Branişte - Publirex Ciocăneşti 11-0
Luceafărul Bolovani - Viitorul Gheboaia 6-9
Viitorul Mircea Vodă - Libertatea Urziceanca 0-7
Olimpia Mărceşti - Flacăra Ghineşti 1-5
Unirea Nucet - Urban Titu II 3-1
Unirea Sl.Moară - Voinţa Podu Rizii 0-4
Fulgerul Lunguleţu - Viitorul Dobra 2-3
ACS Tărtăşeşti stă

Clasament
1.Urziceanca 15 12 1 2 77-18 37
2.Gheboaia 15 12 1 2 63-36 37
3.Răcari 14 11 2 1 69-20 35
4.Titu II 14 10 1 3 82-21 31
5.Ghineşti 14 9 1 4 57-39 28
6.Bolovani 14 7 3 4 53-43 24
7.Tărtăşeşti 14 7 0 7 46-37 21
8.Nucet 14 7 0 7 49-57 21
9.Lunguleţu 14 6 2 6 43-32 20
10.Dobra 14 6 2 6 46-40 20
11.Braniştea 14 5 3 6 57-40 18
12.Podu Rizii 14 5 1 8 46-42 16
13.Sl.Moară 14 4 3 7 36-45 15
14.Mărceşti 14 4 1 9 36-49 13
15.Ciocăneşti 14 3 0 11 28-80 9
16.Mircea Vodă 14 1 1 12 11-83 4
17.Finta 14 0 0 14 12-124 0

Seria VEST
FC Potlogi - Unirea Cobia 4-5
AS Corbii Mari - Viitorul Burduca 0-3
Voinţa Vişina - Sportul Mogoşani 4-1
Viitorul Odobeşti - Voinţa Ioneşti 3-4
Viitorul Găeşti - Spicul Jugureni 4-0
Viitorul Straoşti - Dinamo Odaia Turcului 1-4
PCM Ungureni - Petrolul Răscăieţi 0-3
Olimpia Picior de Munte - Olimpia Morteni 3-5

Clasament
1.Vişina 13 13 0 0 73-15 39
2.Cobia 13 11 0 2 54-20 33
3.Mogoşani 13 10 0 3 61-26 30
4.Odaia Turcului 13 9 0 4 50-29 27
5.Găeşti 13 8 0 5 50-39 24
6.Morteni 13 7 0 6 46-29 21
7.Burduca 12 7 0 5 28-43 21
8.Ungureni 13 6 0 7 39-37 18
9.Corbii Mari 13 6 0 7 26-26 18
10.Potlogi 13 6 0 7 46-50 18
11.Jugureni 13 5 1 7 42-37 16
12.Răscăieţi 13 5 0 8 38-40 15
13.Picior de Munte 13 3 1 9 31-60 10
14.Ioneşti 13 2 1 10 26-55 7
15.Ziduri Odobeşti 12 2 1 9 22-70 7
16.Straoşti 13 1 2 10 15-60 5

comments

Horoscop