Minifotbal

Apelează 0729379596

meci001burduca12Etapa a 5-a, rezultate neoficiale şi clasamente actualizate. Vom reveni cu rezultatul care ne lipsește, atunci când vom intra în posesia lui. Până atunci să vedem cum arată clasamentele provizorii.

Seria NORD
Voinţa Săcuieni - AS Ulmi -
Voinţa Pietroşiţa - ASG Doiceşti 14-0
Unirea Lucieni - Voinţa Tătărani 6-1
Sportul Voineşti - Victoria Comişani 4-1
Pomicola Raciu - Flacăra Şuţa Seacă 1-0
Viitorul Răzvad - Săgeata Gura Ocniţei 1-1
Viitorul Ocniţa - Voinţa Bezdead 4-1
Luceafărul Dărmăneşti - Olimpia Runcu 2-0
Voinţa Buciumeni - Voinţa Adânca 3-4

Clasament
1.Pietroşiţa 5 5 0 0 35-2 15
2.Răzvad 5 4 1 0 18-6 13
3.Ocniţa 5 4 1 0 22-8 13
4.Runcu 5 4 0 1 20-10 12
5.Raciu 5 4 0 1 14-9 12
6.Dărmăneşti 5 3 0 2 17-8 9
7.Şuţa Seacă 5 3 0 2 16-13 9
8.Adânca 5 3 0 2 9-13 9
9.Ulmi 4 2 0 2 14-9 6
10.Lucieni 5 2 0 3 10-10 6
11.Bezdead 5 2 0 3 14-15 6
12.Voineşti 5 2 0 3 12-22 6
13.Gura Ocniţei 5 1 1 3 12-10 4
14.Buciumeni 5 1 0 4 11-26 3
15.Doiceşti 5 1 0 4 10-37 3
16.Tătărani 5 0 2 3 8-18 2
17.Săcuieni 4 0 1 3 9-19 1
18.Comişani 5 0 0 5 5-26 0

Seria SUD
Gaz Metan Finta - Unirea Nucet 1-5
Unirea 2016 Răcari - Unirea Sl.Moară 6-1
Săgeata Braniştea - Fulgerul Lunguleţu 3-0
(oaspeţii au părăsit terenul la scorul de 3-1)
ACS Tărtăşeşti - Viitorul Dobra 3-2
Viitorul Gheboaia - Voinţa Podu Rizii 5-1
Libertatea Urziceanca - Urban Titu II 5-2
Publirex Ciocăneşti - Flacăra Ghineşti 3-0 (n)
Luceafărul Bolovani - Olimpia Mărceşti 10-1
Viitorul Mircea Vodă - St.Roşu Colacu 0-5

Clasament
1.Răcari 5 4 1 0 35-6 13
2.Urziceanca 5 4 1 0 27-5 13
3.Bolovani 5 4 1 0 28-8 13
4.Braniştea 5 4 0 1 19-6 12
5.Gheboaia 5 4 0 1 18-11 12
6.Titu II 5 3 0 2 19-13 9
7.Colacu 5 3 0 2 21-8 9
8.Nucet 5 3 0 2 18-17 9
9.Tărtăşeşti 5 3 0 2 14-17 9
10.Lunguleţu 5 2 1 2 19-13 7
11.Sl.Moară 5 2 0 3 21-19 6
12.Ghineşti 5 2 0 3 14-21 6
13.Dobra 5 2 0 3 12-16 3
14.Ciocăneşti 5 1 0 4 12-26 3
15.Mărceşti 5 1 0 4 11-25 3
16.Mircea Vodă 5 1 0 4 6-34 3
17.Podu Rizii 5 0 0 5 7-20 0
18.Finta 5 0 0 5 3-39 0

Seria VEST
Viitorul Odobeşti - Voinţa Vişina 3-19
Viitorul Găeşti - FC Potlogi 7-2
Viitorul Straoşti - AS Corbii Mari 0-3
PCM Ungureni - Viitorul Burduca 4-2
Olimpia Morteni - Unirea Cobia 10-0 (c)
Petrolul Răscăieţi - Sportul Mogoşani 2-1
Dinamo Odaia Turcului - Voinţa Ioneşti 5-4
Spicul Jugureni - Olimpia Picior de Munte 12-0

Clasament
1.Vişina 4 4 0 0 32-9 12
2.Mogoşani 4 3 0 1 20-9 9
3.Jugureni 4 3 0 1 19-9 9
4.Cobia 4 3 0 1 19-10 9
5.Corbii Mari 4 3 0 1 13-4 9
6.Răscăieţi 4 3 0 1 15-8 9
7.Odaia Turcului 4 3 0 1 15-10 9
8.Morteni 4 2 0 2 23-9 6
9.Găeşti 4 2 0 2 11-10 6
10.Ungureni 4 2 0 2 11-11 6
11.Picior de Munte 4 1 0 3 10-19 3
12.Burduca 3 1 0 2 4-8 3
13.Potlogi 4 1 0 3 17-28 3
14.Ziduri Odobeşti 3 0 0 3 8-33 0
15.Ioneşti 4 0 0 4 9-23 0
16.Straoşti 4 0 0 4 1-27 0

comments

Horoscop