meci00001flacara8

Calificare chinuită pentru Chindia Târgoviște! Morenarii deschid scorul, înainte de pauză, pentru ca târgoviștenii să restabilească egalitatea, în urma unei lovituri de pedeapsă, acordată în minutul 82. Cherchez ratează execuția, dar Florea, pe fază, trimite balonul în poarta Flacărei. Golul victoriei vine în minutul 90+6!

Flacăra – Chindia 1-2 (1-0)
După un joc șters, Chindia egalează în minutul 82, în urma unei lovituri de pedeapsă acordată, spun mulți, prea ușor… Pe final, se acordă cinci minute de prelungire... Ei bine, Chindia reușește să marcheze golul victoriei în minutul… 90+6… Scor final 1-2

Dă-ne LIKE, aici - https://www.facebook.com/DBPNT/ sau înscrie-te în grupul dambovitapenet - https://www.facebook.com/groups/566562406689042/ , pentru a fi la curent cu știrile care te interesează!