fcromaniasezonnou113FC România a disputat, aseară, un nou meci în campionat. S-au marcat patru goluri, două în prima repriză, două în a doua. Vezi ce a făcut FC România, celelalte rezultate și locul românilor în clasament.

Din pacate, FC Romania a remizat, aseara, 2-2, pe teren propriu, cu Wadham Lodge, scor 2-2. A fost 1-1, la pauza… Dupa acest semi-esec, FC Romania are 39 de puncte, din 18 jocuri (12 victorii si 3 egaluri). “Tricolorii” sunt pe locul 5, la 7 puncte de lider.

Baieti, capul sus! Si luptati pentru obiectivul vostru! S-au pierdut doua puncte, dar lupta merge mai departe! Suntem alaturi de voi si suntem convinsi ca o sa va mobilizati pentru meciurile viitoare!

5. FC Romania 39 (18)

Etapa viitoare, pe 25 noiembrie, FC Romania va juca in deplasare, la Enfield, locul 15, cu 19 puncte.