5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 vot)

fcromaniasezonnou25Astăzi, FC România a jucat în FA Vase Cup, în deplasare, la Great Wakering. A fost un meci în care s-au marcat patru goluri și a fost nevoie de prelungiri! Vezi scorul final!

Great Wakering – FC România 2-2! Este rezultatul meciului disputat, astazi, de baietii nostri, in Vase Cup. Dupa 90 de minute, scorul a fost egal, 1-1, asa ca s-a trecut la prelungiri. Dupa 105 minute, baietii nostri conduceau cu 2-1. Din nefericire, pe final s-au vazut egalati, astfel ca jocul s-a terminat, nedecis: 2-2. Urmeaza rejucarea, programata miercuri, 15 noiembrie. Succes, FC Romania!