5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 vot)

fcromaniasezonnou25FC România a jucat, astăzi, în deplasare, cu Sporting Bengal. A fost un meci spectaculos, cu întoarceri de rezultat și în care s-au marcat... opt goluri!

Ce victorie pentru FC Romania! Dupa ce au fost condusi cu 1-0 si 2-1, „tricolorii” au intors rezultatul si au facut instructie cu adversarii! De altfel, la pauza scorul era 2-1, pentru Sporting Bengal! A urmat o repriza secunda in care baietii lui Ionut Vintila au marcat de cinci ori! Dupa victoria de astazi, 6-2, FC Romania a ajuns la cota “29”, in clasamentul, la zi, cu 9 victorii si 2 egaluri.

In clasament:
1. Takeley 34p
2. Basildon 32p
3. FC Romania 29p

Vom reveni cu rezultatele complete, clasamentul actualizat si programul meciurilor viitoare!