Minifotbal

Apelează 0729379596

4.3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (5 voturi)

meci0090catunuIstoria se repetă! Acelaşi dezinteres - neprezentări, meciuri întrerupte, retrageri de pe teren, scoruri de maidan - adică un fotbal care nu prea mai seamănă a fi din a doua ligă judeţeană! * Din păcate, a fost... ultima etapă şi probabil că lumea speră că până la toamnă se uită!

Seria NORD - etapa a 34-a (ultima)
AS Ulmi - Pomicola Raciu 1-3
Unirea Lucieni - Voinţa Adânca 7-1
Viitorul Răzvad - Viitorul Ocniţa 7-2
Săgeata Gura Ocniţei - Luceafărul Dărmăneşti 5-2
Flacăra Şuţa Seacă - Voinţa Buciumeni 3-0
(întrerupt la scorul de 3-0, min.12!)
Olimpia Runcu - Voinţa Bezdead 3-0
Voinţa Săcuieni - Unirea Colibaşi 2-1
Voinţa Pietroşiţa - AS Doiceşti 1-3
Voinţa Tătărani stă

Clasament
1.Colibaşi 32 25 4 3 132-45 79
2.Runcu 32 22 4 6 96-63 70
3.Dărmăneşti 32 21 3 8 107-57 66
4.Răzvad 32 20 5 7 90-50 64*
5.Gura Ocniţei 32 14 7 11 85-49 49
6.Şuţa Seacă 32 14 5 13 71-71 47
7.Adânca 32 14 4 14 111-88 46
8.Buciumeni 32 13 4 15 87-98 43
9.Raciu 32 10 9 13 66-73 39
10.Pietroşiţa 32 12 3 17 71-93 39
11.Lucieni 32 11 4 17 73-95 37
12.Săcuieni 32 11 3 18 68-113 36
13.Ocniţa 32 9 8 15 64-88 35
14.Bezdead 32 10 1 21 62-112 31
15.Ulmi 32 11 3 18 77-101 30**
16.Doiceşti 32 10 2 20 56-81 26**
17.Tătărani 32 10 1 21 61-101 24***
*penalizare 1p - decizie CCD
**penalizare 6p - decizie CCD
***penalizare 7p - decizie CCD

 

Seria SUD - etapa a 30-a (ultima)
Viitorul Mircea Vodă - Luceafărul Bolovani ?
Victoria Comişani - Olimpia Mărceşti 1-3
Viitorul Gheboaia - Publirex Ciocăneşti 7-1
Unirea Bucşani - Voinţa Podu Rizii 5-0
Fulgerul Lunguleţu - Săgeata Braniştea 9-2
Inter Viişoara - Urban Titu II 3-0 (N)
St.Roşu Colacu - CS Răcari 5-3
Flacăra Ghineşti - Unirea Slobozia Moară 3-0 (N)

Clasament
1.Bucşani 30 27 1 2 155-34 82
2.Ciocăneşti 30 23 1 6 80-41 70
3.Lunguleţu 30 19 1 10 104-70 58
4.Viişoara 30 19 1 10 86-64 58
5.Colacu 30 13 7 10 70-72 46
6.Răcari 30 12 7 11 76-71 43
7.Gheboaia 30 13 2 15 72-74 42
8.Braniştea 30 11 6 13 75-86 39
9.Bolovani 29 12 2 15 63-58 36
10.Podu Rizii 30 12 5 13 64-58 35*
11.Mărceşti 30 12 4 14 64-66 34*
12.Mircea Vodă 29 9 3 17 60-92 30
13.Ghineşti 30 8 3 19 65-118 27
14.Titu II 30 7 7 16 45-81 22*
15.Comişani 30 5 6 19 48-97 21
16.Sl.Moară 30 8 2 20 56-101 14**
*penalizare 6 puncte - decizie CCD
**penalizare 12p - decizie CCD

 

Seria VEST - etapa a 34-a (ultima)
Dinamo Od.Turcului - Olimpia Picior de Munte 3-0
(într.la scorul de 3-0, min.46)
PCM Ungureni - Voinţa Ioneşti 3-0 (N)
AS Coada Izvorului - Viitorul Şelaru 0-3
Sportul Gemenea - AS Corbii Mari 5-3
Viitorul Găeşti - Sportul Mogoşani 4-1
Viitorul Burduca - Voinţa Vişina 2-11
Ştiinţa Odobeşti - Olimpia Morteni 0-3
FC Potolgi - Petrolul Răscăieţi 6-1
(într.la scorul de 6-1, min.58)
Unirea Cobia - Spicul Jugureni 1-5

Clasament
1.Gemenea 34 30 0 4 176-58 90
2.Potlogi 34 25 3 6 146-72 78
3.Ungureni 33 25 1 7 119-46 76
4.Răscăieţi 34 21 5 8 100-67 68
5.Morteni 34 19 4 11 103-68 61
6.Corbii Mari 34 18 4 12 110-77 58
7.Od.Turcului 34 16 6 12 101-81 57
8.Vişina 34 16 5 13 125-99 53
9.Jugureni 34 18 1 15 83-74 51*
10.Cobia 34 13 4 17 73-111 43
11.P.Munte 34 13 2 19 84-126 40*
12.Găeşti 34 12 2 20 74-102 38
13.Ioneşti 34 12 2 20 63-104 38
14.Mogoşani 34 13 1 20 83-105 34*
15.C.Izvorului 33 10 3 20 49-71 33
16.Şelaru 33 10 2 21 68-119 32
17.Burduca 34 8 1 25 55-127 25
18.Odobeşti 33 2 0 31 30-85 -20**
**penalizare 26p - decizie CCD
*penalizare 3p - decizie CCD
***penalizare 1p - decizie CCD

comments

Horoscop