crevedialaruginoasaDambovitapenet, Juniori / Voința Creveda continuă parcusul foarte bun în fazele naționale eliminatorii, în Campionatul U19 (Județean). S-a terminat meciul tur, din semifinale, dintre Unirea Ruginoasa și Voința Crevedia, scor final 2-2! Pentru echipa noastră au punctat Mihai Ionică și Eduard Drăghici. De precizat, echipa noastră a jucat în 10  din minutul 70. 


De precizat, golurile formației noastre au fost marcate în minutele 20 și... 90! 

Jocul retur este programat pe 22 iunie, de la ora 14:00, la Samurcași (Crevedia). 


Rezultatele echipei noastre în fazele eliminatorii
Voința Crevedia - ACSM Oltenița 4 - 3 (sferturi)
Voința Crevedia - Speed Academy 1 - 0 (optimi)
Voința Crevedia - LPS M. Eliade 1 - 0 (turul 1, faza 2)
Voința Crevedia - CS Lotru Brezoi 1 - 0 (turul 1, faza 1)

Vom reveni cu informații! 

_______________
INFO
Te poți înscrie în grupul nostru de facebook, pentru a fi la curent cu toate știrile care apar, în fiecare zi! Click pe linkul alăturat: https://www.facebook.com/groups/566562406689042/

€ / Avem nevoie și de sprijinul tău! Pe 1 decembrie 2024, vom împlini 12 ani de la înființare! www.dambovitapenet.ro este un proiect independent, susținut doar din resurse proprii! Orice sprijin este binevenit! Poți face donații prin linkul de mai jos! Mulțumim, tuturor!

Paypal
http://dambovitapenet.ro/paypal

Revolut
revolut.me/andreihavc sau prin 0727.018689

Înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru, te rugăm să citesti Politica Cookies și Politica de Confidențialitate. Detalii