5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 vot)

targovisteDambovitapenet, Euro / Târgoviște se vede la EURO 2024! Și nu oriunde, ci chiar pe Alianz Arena, din Munchen! Asta, grație echipei noastre speciale, formată din fotoreporterul Marius Tudor și jurnalistul Ionuț Marin! Dâmbovitapenet.ro este alături de echipa națională și spunem tare și cu putere: HAI, ROMÂNIA! Credem într-un succes al echipei noastre! Oricum ar fi... știm că va fi bine! Târgoviștea este alături de România! 

tgv

_______________
INFO
Te poți înscrie în grupul nostru de facebook, pentru a fi la curent cu toate știrile care apar, în fiecare zi! Click pe linkul alăturat: https://www.facebook.com/groups/566562406689042/

€ / Avem nevoie și de sprijinul tău! Pe 1 decembrie 2024, vom împlini 12 ani de la înființare! www.dambovitapenet.ro este un proiect independent, susținut doar din resurse proprii! Orice sprijin este binevenit! Poți face donații prin linkul de mai jos! Mulțumim, tuturor!

Paypal
http://dambovitapenet.ro/paypal

Revolut
revolut.me/andreihavc sau prin 0727.018689

Înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru, te rugăm să citesti Politica Cookies și Politica de Confidențialitate. Detalii