1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 voturi)

csmcampioana2021Dambovitapenet, Volei/ CSM Târgovoște este campioană națională la volei femin! Echipa noastră și-a adjudecat titlul, după ce a ”zdrobit” Alba Blaj, la o diferență incredibilă: 3-0! Partea și mai frumoasă este că toate cele trei seturi au fost câștigate la o diferență uriașă! Bravo, CSM Târgoviște! Mâine, echipa noastră mai are de susținut un singur joc, în acest sezon, cu Dinamo București! 
CSM Târgoviște - Alba Blaj 3-0  (15, 15, 19) 
Doar de o oră și patru minute au avut nevoie voleibalistele de la CSM Târgoviște, pentru a trece de Alba Blaj! Cele mai multe puncte au fost obținute de Casanova - 19, Dimitrova - 14 și Buterez - 12! 

Foto: CSM Targoviste, facebook 

 

 

Înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru, te rugăm să citesti Politica Cookies și Politica de Confidențialitate. Detalii