1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 voturi)

onoaresept2021pozaBDambovitapenet, Onoare / Prima etapă a sezonului de primăvară 2023, pentru Liga a 5-a, este programată duminică, 5 martie, de la ora 11.00, cu meciurile juniorilor U19, în deschidere (ora 9.00). Vă prezentăm programul returului pentru seria SUD, urmând să revenim și cu datele etapelor, în momentul când AJF Dâmbovița le va face cunoscute.



Etapa a 18-a, 5 martie
Viitorul Dobra - Unirea Cobia
Spicul Jugureni - Dentas Tărtășești
Luceafărul Poiana - Olimpia Picior de Munte
Sportul Mogoșani - Flacăra Zăvoiu
Unirea Nucet - Dinamo Od.Turcului
Ravens Corbii Mari - Petrolul Răscăieți
Victoria Văcărești - Săgeata Braniștea
Libertatea Urziceanca - Voința Vișina
Viitorul Tomșani - Luceafărul Bolovani

Etapa a 19-a
Viitorul Tomșani - Viitorul Dobra
Luceafărul Bolovani - Libertatea Urziceanca
Voința Vișina - Victoria Văcărești
Săgeata Braniștea - Ravens Corbii Mari
Petrolul Răscăieți - Unirea Nucet
Dinamo Od.Turcului - Sportul Mogoșani
Flacăra Zăvoiu - Luceafărul Poiana
Olimpia Picior de Munte - Spicul Jugureni
Dentas Tărtășești - Unirea Cobia

Etapa a 20-a
Viitorul Dobra - Dentas Tărtășești
Unirea Cobia - Olimpia Picior de Munte
Spicul Jugureni - Flacăra Zăvoiu
Luceafărul Poiana - Dinamo Od.Turcului
Sportul Mogoșani - Petrolul Răscăieți
Unirea Nucet - Săgeata Braniștea
Ravens Corbii Mari - Voința Vișina
Victoria Văcărești - Luceafărul Bolovani
Libertatea Urziceanca - Viitorul Tomșani

Etapa a 21-a
Libertatea Urziceanca - Viitorul Dobra
Viitorul Tomșani - Victoria Văcărești
Luceafărul Bolovani - Ravens Corbii Mari
Voința Vișina - Unirea Nucet
Săgeata Braniștea - Sportul Mogoșani
Petrolul Răscăieți - Luceafărul Poiana
Dinamo Od.Turcului - Spicul Jugureni
Flacăra Zăvoiu - Unirea Cobia
Olimpia Picior de Munte - Dentas Tărtășești

Etapa a 22-a
Viitorul Dobra - Olimpia Picior de Munte
Dentas Tărtășești - Flacăra Zăvoiu
Unirea Cobia - Dinamo Od.Turcului
Spicul Jugureni - Petrolul Răscăieți
Luceafărul Poiana - Săgeata Braniștea
Sportul Mogoșani - Voința Vișina
Unirea Nucet - Luceafărul Bolovani
Ravens Corbii Mari - Viitorul Tomșani
Victoria Văcărești - Libertatea Urziceanca

Etapa a 23-a
Victoria Văcărești - Viitorul Dobra
Libertatea Urziceanca - Ravens Corbii Mari
Viitorul Tomșani - Unirea Nucet
Luceafărul Bolovani - Sportul Mogoșani
Voința Vișina - Luceafărul Poiana
Săgeata Braniștea - Spicul Jugureni
Petrolul Răscăieți - Unirea Cobia
Dinamo Od.Turcului - Dentas Tărtășești
Flacăra Zăvoiu - Olimpia Picior de Munte

Etapa a 24-a
Viitorul Dobra - Flacăra Zăvoiu
Olimpia Picior de Munte - Dinamo Od.Turcului
Dentas Tărtășești - Petrolul Răscăieți
Unirea Cobia - Săgeata Braniștea
Spicul Jugureni - Voința Vișina
Luceafărul Poiana - Luceafărul Bolovani
Sportul Mogoșani - Viitorul Tomșani
Unirea Nucet - Libertatea Urziceanca
Ravens Corbii Mari - Victoria Văcărești

Etapa a 25-a
Ravens Corbii Mari - Viitorul Dobra
Victoria Văcărești - Unirea Nucet
Libertatea Urziceanca - Sportul Mogoșani
Viitorul Tomșani - Luceafărul Poiana
Luceafărul Bolovani - Spicul Jugureni
Voința Vișina - Unirea Cobia
Săgeata Braniștea - Dentas Tărtășești
Petrolul Răscăieți - Olimpia Picior de Munte
Dinamo Od.Turcului - Flacăra Zăvoiu

Etapa a 26-a
Viitorul Dobra - Dinamo Od.Turcului
Flacăra Zăvoiu - Petrolul Răscăieți
Olimpia Picior de Munte - Săgeata Braniștea
Dentas Tărtășești - Voința Vișina
Unirea Cobia - Luceafărul Bolovani
Spicul Jugureni - Viitorul Tomșani
Luceafărul Poiana - Libertatea Urziceanca
Sportul Mogoșani - Victoria Văcărești
Unirea Nucet - Ravens Corbii Mari

Etapa a 27-a
Unirea Nucet - Viitorul Dobra
Ravens Corbii Mari - Sportul Mogoșani
Victoria Văcărești - Luceafărul Poiana
Libertatea Urziceanca - Spicul Jugureni
Viitorul Tomșani - Unirea Cobia
Luceafărul Bolovani - Dentas Tărtășești
Voința Vișina - Olimpia Picior de Munte
Săgeata Braniștea - Flacăra Zăvoiu
Petrolul Răscăieți - Dinamo Od.Turcului

Etapa a 28-a
Viitorul Dobra - Petrolul Răscăieți
Dinamo Od.Turcului - Săgeata Braniștea
Flacăra Zăvoiu - Voința Vișina
Olimpia Picior de Munte - Luceafărul Bolovani
Dentas Tărtășești - Viitorul Tomșani
Unirea Cobia - Libertatea Urziceanca
Spicul Jugureni - Victoria Văcărești
Luceafărul Poiana - Ravens Corbii Mari
Sportul Mogoșani - Unirea Nucet

Etapa a 29-a
Sportul Mogoșani - Viitorul Dobra
Unirea Nucet - Luceafărul Poiana
Ravens Corbii Mari - Spicul Jugureni
Victoria Văcărești - Unirea Cobia
Libertatea Urziceanca - Dentas Tărtășești
Viitorul Tomșani - Olimpia Picior de Munte
Luceafărul Bolovani - Flacăra Zăvoiu
Voința Vișina - Dinamo Od.Turcului
Săgeata Braniștea - Petrolul Răscăieți

Etapa a 30-a
Viitorul Dobra - Săgeata Braniștea
Petrolul Răscăieți - Voința Vișina
Dinamo Od.Turcului - Luceafărul Bolovani
Flacăra Zăvoiu - Viitorul Tomșani
Olimpia Picior de Munte - Libertatea Urziceanca
Dentas Tărtășești - Victoria Văcărești
Unirea Cobia - Ravens Corbii Mari
Spicul Jugureni - Unirea Nucet
Luceafărul Poiana - Sportul Mogoșani

Etapa a 31-a
Luceafărul Poiana - Viitorul Dobra
Sportul Mogoșani - Spicul Jugureni
Unirea Nucet - Unirea Cobia
Ravens Corbii Mari - Dentas Tărtășești
Victoria Văcărești - Olimpia Picior de Munte
Libertatea Urziceanca - Flacăra Zăvoiu
Viitorul Tomșani - Dinamo Od.Turcului
Luceafărul Bolovani - Petrolul Răscăieți
Voința Vișina - Săgeata Braniștea

Etapa a 32-a
Viitorul Dobra - Voința Vișina
Săgeata Braniștea - Luceafărul Bolovani
Petrolul Răscăieți - Viitorul Tomșani
Dinamo Od.Turcului - Libertatea Urziceanca
Flacăra Zăvoiu - Victoria Văcărești
Olimpia Picior de Munte - Ravens Corbii Mari
Dentas Tărtășești - Unirea Nucet
Unirea Cobia - Sportul Mogoșani
Spicul Jugureni - Luceafărul Poiana

Etapa a 33-a
Spicul Jugureni - Viitorul Dobra
Luceafărul Poiana - Unirea Cobia
Sportul Mogoșani - Dentas Tărtășești
Unirea Nucet - Olimpia Picior de Munte
Ravens Corbii Mari - Flacăra Zăvoiu
Victoria Văcărești - Dinamo Od.Turcului
Libertatea Urziceanca - Petrolul Răscăieți
Viitorul Tomșani - Săgeata Braniștea
Luceafărul Bolovani - Voința Vișina

Etapa a 34-a
Viitorul Dobra - Luceafărul Bolovani
Voința Vișina - Viitorul Tomșani
Săgeata Braniștea - Libertatea Urziceanca
Petrolul Răscăieți - Victoria Văcărești
Dinamo Od.Turcului - Ravens Corbii Mari
Flacăra Zăvoiu - Unirea Nucet
Olimpia Picior de Munte - Sportul Mogoșani
Dentas Tărtășești - Luceafărul Poiana
Unirea Cobia - Spicul Jugureni

Înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru, te rugăm să citesti Politica Cookies și Politica de Confidențialitate. Detalii