sibiumedias2020octDambovitapenet, Liga 1 / Până și casele de pariuri au fost extrem de precaute, oferind o cote de 5-65-5,80 pentru o scorul de 1-1, ca să nu mai vorbim de remiză - cotată doar cu 3,00! ”Găzarii” au deschis scorul prin Nicolae Dumitru, oaspeții restabilind egalitatea la 15 minute, dar în repriza secundă. Oricum, nu avem cum să credem că ambele echipe și-au dorit remiza, dar nici jocul n-a reușit să ne convingă asupra faptului că vreuna ar fi fost nemulțumită!

Gaz Metan Mediaș - Hermannstadt Sibiu 1-1 (1-0)
Au marcat: N.Dumitru (min.43) - Joalisson (58)

Etapa viitoare, Gaz Metan va întâlni, în deplasare, pe Chindia, iar Hermannstadt primește vizita arădenilor!

Foto (Telekom Sport)

Dă-ne LIKE, aici - https://www.facebook.com/DBPNT/ sau înscrie-te în grupul dambovitapenet - https://www.facebook.com/groups/566562406689042/ , pentru a fi la curent cu știrile care te interesează.