5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 vot)

pucioasaflacaramoreni2020august2Dambovitapenet, Liga 3 / Sezon ”mort” pentru cele două echipe dâmbovițene din eșalonul trei! Nici măcar una dintre ele n-a reușit calificarea în play-off, pentru că despre promovare nici n-ar avea rost să mai vorbim. Așadar, mâine, de la ora 15.00 începe un turneu fără miză, pentru echipele noastre!
Vineri, 29 martie, ora 15:00
FC Pucioasa - CS Păulești

Sâmbătă, 30 martie, ora 15:00 
Flacăra Moreni - Tricolorul Breaza
CSO Plopeni - ARO Muscelul C-lung Muscel

În mod normal, ambele formații ar trebui să câștige jocurile, dar ce mai este normal, în play-out-ul ligii a 3-a?! Unul în care echipele noastre sunt scăptate de emoții...

 

_______________
INFO
Te poți înscrie în grupul nostru de facebook, pentru a fi la curent cu toate știrile care apar, în fiecare zi! Click pe linkul alăturat: https://www.facebook.com/groups/566562406689042/

€ / Avem nevoie și de sprijinul tău! Pe 1 decembrie 2023, vom împlini 11 ani de la înființare! www.dambovitapenet.ro este un proiect independent, susținut doar din resurse proprii! Orice sprijin este binevenit! Poți face donații prin linkul de mai jos! Mulțumim, tuturor!

Paypal
http://dambovitapenet.ro/paypal

Revolut
revolut.me/andreihavc sau prin 0727.018689

Înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru, te rugăm să citesti Politica Cookies și Politica de Confidențialitate. Detalii