Minifotbal

Apelează 0729379596

3.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (3 voturi)

meci302zavoiuLiderii celor trei serii învingători la scor, marcând împreună... 29 de goluri: Voineşti şi Răcari - fiecare câte 8, Vişina... 13! O etapă cu două neprezentări: PCM Ungureni şi Publirex Ciocăneşti - ultima, atenţie (!) - a doua în retur! Intră să vezi rezultatele rundei şi clasamentele la zi!

 

Seria NORD - Etapa a 24-a
Flacăra Şuţa Seacă - Viitorul Ocniţa 4-1
Victoria Comişani - Viitorul Răzvad 1-3
Sportul Voineşti - Pomicola Raciu 8-3
Olimpia Runcu - Voinţa Adânca 6-2
Săgeata Gura Ocniţei - Voinţa Săcuieni 4-3
Olimpicii Ulmi II - Unirea Lucieni 3-1
Voinţa Bezdead - Voinţa Pietroşiţa 2-4
ASG Doiceşti - Voinţa Buciumeni 4-4
Voinţa Tătărani - Luceafărul Dărmăneşti 4-2

Clasament
1.Voineşti 23 21 1 1 102-25 64
2.Dărmăneşti 23 18 1 4 106-40 55
3.Tătărani 23 17 3 3 83-36 54
4.Şuţa Seacă 23 15 4 4 60-29 49
5.Runcu 23 13 3 76 73-53 42
6.Ulmi II 23 13 1 9 53-45 40
7.G.Ocniţei 22 12 1 9 50-36 37
8.Răzvad 23 11 3 9 59-41 36
9.Raciu 23 11 2 10 73-54 35
10.Adânca 23 10 3 10 54-70 32*
11.Bezdead 23 9 0 14 52-67 27
12.Buciumeni 22 7 4 11 42-58 24*
13.Pietroşiţa 23 7 3 13 37-75 24
14.Doiceşti 22 6 4 12 48-53 22
15.Săcuieni 23 6 2 15 46-106 20
16.Comişani 23 5 0 18 28-84 15
17.Lucieni 23 3 1 19 34-85 10
18.Ocniţa 22 2 1 19 25-87 7
*penalizare 1p - decizie CCD

Etapa a 25-a, duminică, 13 mai, ora 11,00
Voinţa Săcuieni - Flacăra Şuţa Seacă
Viitorul Ocniţa - Victoria Comişani
Viitorul Răzvad - Sportul Voineşti
Pomicola Raciu - Olimpia Runcu
Voinţa Pietroşiţa - Săgeata Gura Ocniţei
Voinţa Buciumeni - Olimpicii Ulmi II
Unirea Lucieni - Voinţa Bezdead
Luceafărul Dărmăneşti - ASG Doiceşti
Voinţa Adânca - Voinţa Tătărani

Seria SUD - Etapa a 24
Voinţa Podu Rizii - Publirex Ciocăneşti 3-0 (n)
Viitorul Dobra - Libertatea Urziceanca 1-2
ACS Tărtăşeşti - Viitorul Gheboaia 10-1
Olimpia Mărceşti stă
Urban Titu II - Gaz Metan Finta 0-3
Unirea Nucet - Săgeata Branişte 2-1
Flacăra Ghineşti - Unirea 2016 Răcari 0-8
Unirea Sl.Moară - Viitorul Mircea Vodă 1-0
Fulgerul Lunguleţu - Luceafărul Bolovani 4-2

Clasament
1.Răcari 21 19 0 2 105-18 57
2.Tărtăşeşti 22 17 1 4 86-42 52
3.Finta 21 16 1 4 84-29 48*
4.Urziceanca 23 13 5 5 67-36 44
5.Titu II 22 12 2 8 62-47 38
6.Gheboaia 22 10 4 8 51-56 34
7.Dobra 21 10 1 10 55-60 31
8.Bolovani 21 9 3 9 44-48 30
9.Braniştea 21 9 2 10 64-69 29
10.Podu Rizii 22 9 2 11 43-54 29
11.Nucet 22 9 2 11 54-67 29
12.Lunguleţu 22 9 0 13 65-72 27
13.Sl.Moară 21 8 1 12 42-71 25
14.Mărceşti 21 6 1 14 42-65 19
15.Ghineşti 22 5 1 16 32-77 16
16.Mircea Vodă 21 4 2 15 34-71 14
17.Ciocăneşti 21 5 1 15 31-73 12*
*penalizare 1p - decizie CCD

Etapa a 25, duminică, 13 mai, ora 11,00
Gaz Metan Finta - Voinţa Podu Rizii
Publirex Ciocăneşti - Viitorul Dobra
Libertatea Urziceanca - ACS Tărtăşeşti
Viitorul Gheboaia - Olimpia Mărceşti
Unirea 2016 Răcari - Urban Titu II
Viitorul Mircea Vodă - Unirea Nucet
Săgeata Branişte - Flacăra Ghineşti
Luceafărul Bolovani - Unirea Sl.Moară
Fulgerul Lunguleţu stă

Seria VEST - Etapa a 21-a
FC Potlogi - PCM Ungureni 3-0 (n)
AS Corbii Mari - Olimpia Morteni 6-1
Viitorul Burduca - Petrolul Răscăieţi 2-0
Unirea Cobia - Dinamo Odaia Turcului 1-3
Sportul Mogoşani - Spicul Jugureni 2-3
Olimpia Picior de Munte - Voinţa Ioneşti 3-5
Voinţa Vişina - Viitorul Straoşti 13-1
Viitorul Odobeşti - Viitorul Găeşti 9-4 (c)

Clasament
1.Vişina 20 16 1 3 115-32 49
2.Jugureni 20 14 3 3 61-39 45
3.Odaia Turcului 20 14 1 5 72-34 43
4.Morteni 20 14 0 6 69-42 42
5.Odobeşti 20 13 2 5 64-49 41
6.Potlogi 20 12 2 6 79-53 38
7.Cobia 20 12 1 7 65-51 37
8.Corbii Mari 20 9 2 9 53-48 29
9.Ungureni 20 8 4 8 59-54 28
10.Răscăieţi 20 8 2 10 44-46 26
11.Mogoşani 20 8 0 12 50-70 24
12.Picior de Munte 20 6 2 12 43-65 20
13.Ioneşti 20 5 1 14 29-58 16
14.Burduca 20 4 3 13 31-77 15
15.Găeşti 20 2 1 17 40-115 7
16.Straoşti 20 1 3 16 38-87 6

Etapa a 22-a, duminică, 13 mai, ora 11,00
FC Potlogi - Petrolul Răscăieţi
Viitorul Odobeşti - PCM Ungureni
AS Corbii Mari - Dinamo Odaia Turcului
Voinţa Vişina - Olimpia Morteni
Viitorul Burduca - Spicul Jugureni
Unirea Cobia - Voinţa Ioneşti
Olimpia Picior de Munte - Sportul Mogoşani
Viitorul Găeşti - Viitorul Straoşti

Dă-ne LIKE, aici - https://www.facebook.com/DBPNT/ sau înscrie-te în grupul dambovitapenet - https://www.facebook.com/groups/566562406689042/ , pentru a fi la curent cu știrile care te interesează!

Horoscop