Minifotbal

Apelează 0729379596

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 vot)

meci001produlestinouaContinuăm să vă prezentăm lista amicalelor care se vor desfăşura şi a rezultatelor din partidele de verificare. Aşteptăm şi de la voi noutăţi despre jocurile programate în această vară sau scoruri de la confruntări deja încheiate. Până la începutul sezonului oficial.

 

Rezultat
Gloria Bucşani - Victoria Comişani 6-1

Sâmbătă, 11 august, ultimul weekend al amicalelor pentru echipele din Liga a 4-a!
FC Brezoaele - Recolta Gura Şuţii (11 august)
Viitorul IL Caragiale - Unirea Bucşani (11 august)
Viitorul Odobeşti - Roberto Ziduri (11 august)
FC Pucioasa - Sportul Voineşti (11 august)
Urban Titu - Progresul Mătăsaru (11 august)
Unirea Răcari - Cetatea Târgovişte (11 august)

Duminică, 12 august
Luc.Dărmăneşti - Viitorul IL Caragiale (12 august)
Unirea Colibaşi - Fortis Valea Lungă (12 august)
Vânătorul Răţoaia - AS Udreşti (12 august)
Viitorul Tomşani - Luceafărul Bolovani (12 august)
Atletic Fieni - Voinţa Pietroşiţa (12 august)
Săgeata Gura Ocniţei - Flacăra Şuţa Seacă (12 august)
Luc.Dărmăneşti - Viitorul IL Caragiale (12 august)
Vânătorul Răţoaia - AS Udreşti (12 august)
Unirea Bucşani - FC Pucioasa (15 august)

Rezultate
Olimpicii Ulmi II - Flacăra Şuţa Seacă 4-7
Viitorul Gura Foii - Voinţa Ioneşti 6-3
Fortis Valea Lungă - Unirea Colibaşi 1-4
Luceafărul Dragomireşti - Sportul Voineşti 5-8
Rapid Ibrianu - Viitorul Cojasca 12-1
Progresul Mătăsaru - Viitorul Tomşani 6-4
PCM Ungureni - Viitorul Burduca 5-0
Luceafărul Dărmăneşti - Vânătorul Răţoaia 3-4
Viitorul Cuza Vodă - Luceafărul Bolovani 2-7
Olimpicii Ulmi (jun.) - Vârcolacii Comişani 8-1
Voinţa Vişina - Recolta Gura Şuţii 4-1
Flacăra Moreni - Teleajenul Vălenii de Munte 2-0
FC Pucioasa - Chindia (juniori A) 3-1
Atletic Fieni - Unirea Ungureni 12-4!
Flacăra Valea Mare - Roberto Ziduri 2-3
FC Brezoaele - Luceafărul Trestieni 3-4
Comprest GIM Bucureşti - Unirea Răcari 1-4
Viitorul IL Caragiale - Voinţa Perşinari 4-6
Unirea Bucşani - Viitorul Odobeşti 4-2
Flacăra Leordeni - Viitorul Găeşti 5-7
Viitorul Răzvad - Cetatea Târgovişte 2-2
Unirea Cobia - Viitorul Straoşti 3-5
Petrolul Târgovişte - Voinţa V.Voievozilor 5-3
Inter Cristian U19 - Voinţa Crevedia (U17) 3-2
Rapid Ibrianu - Gaz Metan Finta 5-5
Luceafărul Dragomireşti - Unirea Ungureni 5-6
Cetatea Coada Izvorului - Viitorul Gheboaia 11-0
FC Brezoaele - CS Tărtăşeşti 6-1
CSO Plopeni - Gloria Corneşti 4-6
Simang Bilciureşti - Vânătorul Răţoaia 0-5
Viitorul Burduca - Viitorul Straoşti 7-5
FC Pucioasa - Unirea Răcari 2-0
Progresul Mătăsaru - Viitorul Găeşti 8-4
Cetatea Târgovişte - Viitorul Odobeşti 3-3
Fortis Valea Lungă - Unirea Colibaşi 3-6
Săgeata Braniştea - Viitorul Tomşani 5-3
Olimpia Picior de Munte - Flacăra Şuţa Seacă 1-7
Luceafărul Dărmăneşti - Viitorul Răzvad 4-3
Pomicola Raciu - Comişani 9-1
Roberto Ziduri - Olimpicii Ulmi 6-3
PCM Ungureni - AS Corbii Mari 1-4
Unirea Cobia - Flacăra Valea Mare 4-8
Flacăra Moreni - Voinţa Perşinari 6-0
Săgeata G.Ocniţei - Unirea Ogrea 4-2
Viitorul Gura Foii - CS Coada Izvorului 6-3
Voinţa Crevedia (2001) - Sportul Snagov (1999) 5-5
FC Chitila (jun) - Voinţa Crevedia (jun) 1-6
Sportul Voineşti - Roberto Ziduri 4-4
Olimpicii Ulmi - Olimpicii Ulmi II 3-1
Viitorul Gura Foii - Viitorul Straoşti 3-5
Luceafărul Dragomireşti - Dacia Hulubeşti 8-2
Flacăra Valea Mare - CS Coada Izvorului 6-0
Viitorul Tomşani - Univ.Băleni 3-6
FC Brezoaele (U18) - Voinţa Crevedia (U15) 2-8
Voinţa Crevedia (jun) - Academia Reghecampf 11-1
Petrolul Ologeni - Cătunu 2-0
Cătunu - Poenarii Burchi 4-0
Voinţa V.Voievozilor - Viitorul Găeşti 3-7
Unirea Ogrea - Săgeata Gura Ocniţei 3-3
Viitorul Răzvad - Luceafărul Dărmăneşti 6-1
PCM Ungureni - Progresul Mătăsaru 2-4
Vânătorul Răţoaia - Viitorul Ocniţa 4-2
Urban Titu - Viitorul Mircea Vodă anulat
Sportul Voineşti - Viitorul Văleni 7-3
Rapid Ibrianu - CS Brazi 3-3
Flacăra Şuţa Seacă - AS Udreşti 7-6
Flacăra Zăvoiu - Voinţa Creţu 0-5
Unirea Ogrea - Săgeata Gura Ocniţei 3-3
Viitorul Tomşani - Universitatea Băleni 6-3
Viitorul Răzvad - Luceafărul Dărmăneşti 6-1
PCM Ungureni - Progresul Mătăsaru 2-4
Vânătorul Răţoaia - Viitorul Ocniţa 4-2
Urban Titu - Viitorul Mircea Vodă anulat
Sportul Voineşti - Viitorul Văleni 7-3
Rapid Ibrianu - CS Brazi 3-3
Flacăra Şuţa Seacă - AS Udreşti 7-6
Flacăra Zăvoiu - Voinţa Creţu 0-5
Cetatea Târgovişte - FC Pucioasa 1-3
Flacăra Moreni - Unirea Răcari 6-1
Viitorul IL Caragiale - Gloria Bucşani 7-7
FC Brezoaele - Viitorul Odobeşti 2-2
Roberto Ziduri - Sportul Voineşti 7-7
Univ.Băleni - Gloria Bucşani 1-0
GM Finta - Gloria Bucşani 2-1
GM Vlădeni - Unirea Bucşani 5-0
CS Coada Izvorului - Viitorul Odobeşti anulat
Atletic Bradu - Recolta Gura Şuţii 2-2
Cetatea Târgovişte - Sportul Voineşti 2-2
Rapid Ibrianu - CS Şirna 8-2
Viitorul Straoşti - Viitorul Gura Foii 6-4
Vânătorul Răţoaia - Simang Bilciureşti 9-1
Cătunu - Unirea Brăteşti 4-2
Vânătorul Răţoaia - Gloria Bucşani 1-4
Cătunu - Simang Bilciureşti 9-4


Dă-ne LIKE, aici - https://www.facebook.com/DBPNT/ sau înscrie-te în grupul dambovitapenet - https://www.facebook.com/groups/566562406689042/ , pentru a fi la curent cu știrile care te interesează!

 

Horoscop

Înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru, te rugăm să citesti Politica Cookies și Politica de Confidențialitate. Detalii