antrenamentpucioasa2018Liga 3 - FC Pucioasa a fost prima dintre echipele dâmboviţene care a jucat în etapa a 9-a, din seria a treia.  Intră să vezi cum s-a încheiat meciul „bombonarilor”, de la Alexandria! La pauză era egal! Au venit și goluri, în partea secundă! Și când au venit...

FCM Alexandria - FC Pucioasa 2-0 (0-0). „Bombonarii” au fost la doar câţiva paşi de o remiză, rezistând 85 de minute, fără să primească gol. Finalul parcă n-a mai contat, gazdele reuşind să mai înscrie încă o dată, închizând tabela în minutul 88.

Vom reveni cu toate rezutatele, marcatorii, topul marcatorilor, clasamentul la zi şi programul jocurilor de mâine!