Minifotbal

Apelează 0729379596

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 vot)

cmrusia1Astăzi, începe Campionatul Mondial de Fotbal din Rusia! Întră și vezi programul complet! Îți prezentăm grupele și meciurile, pe zile și ore! 64 de meciuri și tot atâtea momente de neuitat! În curând, revenim cu o surpriză! 

 



Grupa A
Rusia
Arabia Saudită
Egipt
Uruguay

14 iunie, ora 18:00* – Rusia – Arabia Saudită (Moscova, Lujniki)
15 iunie, ora 15:00 – Egipt – Uruguay (Ekaterinburg)

19 iunie, ora 21:00 – Rusia – Egipt (Sankt Petersburg)
20 iunie, ora 18:00 – Uruguay – Arabia Saudită (Rostov-pe-Don)

25 iunie, ora 17:00 – Uruguay – Rusia (Samara)
25 iunie, ora 17:00 – Arabia Saudită – Egipt (Volgograd)



Grupa B
Portugalia
Spania
Maroc
Iran

15 iunie, ora 18:00 – Maroc – Iran (Sankt Petersburg)
15 iunie, ora 21:00 – Portugalia – Spania (Soci)

20 iunie, ora 15:00 – Portugalia – Maroc (Moscova, Lujniki)
20 iunie, ora 21:00 – Iran – Spania (Kazan)

25 iunie, ora 21:00 – Spania – Maroc (Kalinigrad)
25 iunie, ora 21:00 – Iran – Portugalia (Saransk)



Grupa C
Franța
Australia
Peru
Danemarca

16 iunie, ora 13:00 – Franţa – Australia (Kazan)
16 iunie, ora 19:00 – Peru – Danemarca (Saransk)

21 iunie, ora 15:00 – Franţa – Peru (Ekaterinburg)
21 iunie, ora 18:00 – Danemarca – Australia (Samara)

26 iunie, ora 17:00 – Danemarca – Franţa (Moscova, Lujniki)
26 iunie, ora 17:00 – Australia – Peru (Soci)



Grupa D
Argentina
Islanda
Croația
Nigeria

16 iunie, ora 16:00 – Argentina – Islanda (Moscova, Spartak)
16 iunie, ora 22:00 – Croaţia – Nigeria (Kalinigrad)

21 iunie, ora 21:00 – Argentina – Croaţia (Novgorod)
22 iunie, ora 18:00 – Nigeria – Islanda (Volgograd)

26 iunie, ora 21:00 – Islanda – Croaţia (Rostov)
26 iunie, ora 21:00 – Nigeria – Argentina (Sankt Petersburg)



Grupa E
Brazilia
Elveția
Costa Rica
Serbia

17 iunie, ora 15:00 – Costa Rica – Serbia (Samara)
17 iunie, ora 21:00 – Brazilia – Elveţia (Rostov)

22 iunie, ora 15:00 – Brazilia – Costa Rica (Sankt Petersburg)
22 iunie, ora 21:00 – Serbia – Elveţia (Kalinigrad)

27 iunie, ora 21:00 – Serbia – Brazilia (Moscova, Spartak)
27 iunie, ora 21:00 – Elveţia – Costa Rica (Novgorod)



Grupa F
Germania
Mexic
Suedia
Coreea de Sud

17 iunie, ora 18:00 – Germania – Mexic (Moscova, Lujniki)
18 iunie, ora 15:00 – Suedia – Coreea de Sud (Novgorod)

23 iunie, ora 18:00 – Germania – Suedia (Soci)
23 iunie, ora 21:00 – Coreea de Sud – Mexic (Rostov)

27 iunie, ora 17:00 – Mexic – Suedia (Ekaterinburg)
27 iunie, ora 17:00 – Coreea de Sud – Germania (Kazan)



Grupa G
Belgia
Panama
Tunisia
Anglia

18 iunie, ora 18:00 – Belgia – Panama (Soci)
18 iunie, ora 21:00 – Tunisia – Anglia (Volgograd)

23 iunie, ora 15:00 – Belgia – Tunisia (Moscova, Spartak)
24 iunie, ora 15:00 – Anglia – Panama (Novgorod)

28 iunie, ora 21:00 – Anglia – Belgia (Kalinigrad)
28 iunie, ora 21:00 – Panama – Tunisia (Saransk)



Grupa H
Polonia
Senegal
Columbia
Japonia

19 iunie, ora 15:00 – Polonia – Senegal (Moscova, Spartak)
19 iunie, ora 18:00 – Columbia – Japonia (Saransk)

24 iunie, ora 18:00 – Japonia – Senegal (Ekaterinburg)
24 iunie, ora 21:00 – Polonia – Columbia (Kazan)

28 iunie, ora 17:00 – Senegal – Columbia (Volgograd)
28 iunie, ora 17:00 – Japonia – Polonia (Samara)



Optimi
30 iunie, ora 17:00 – meciul 50: Câștigător Grupa C – locul doi Grupa D (Kazan)
30 iunie, ora 21:00 – meciul 49: Câștigător Grupa A – locul doi Grupa B (Soci)
1 iulie, ora 17:00 – meciul 51: Câștigător Grupa B – locul doi Grupa A (Moscova, Lujniki)
1 iulie, ora 21:00 – meciul 52: Câștigător Grupa D – locul doi Grupa C (Nijni Novgorod)
2 iulie, ora 17:00 – meciul 53: Câștigător Grupa E – locul doi Grupa F (Samara)
2 iulie, ora 21:00 – meciul 54: Câștigător Grupa G – locul doi Grupa H (Rostov-pe-Don)
3 iulie, ora 17:00 – meciul 55: Câștigător Grupa F – locul doi Grupa E (Sankt Petersburg)
3 iulie, ora 21:00 – meciul 56: Câștigător Grupa H – locul doi Grupa G (Moscova, Spartak)


Sferturi
6 iulie, ora 17:00 – sfert 1: câștigătoare meciul 49 – câștigătoare meciul 50 (Nijni Novgorod)
6 iulie, ora 21:00 – sfert 2: câștigătoare meciul 53 – câștigătoare meciul 54 (Kazan)
7 iulie, ora 17:00 – sfert 3: câștigătoare meciul 55 – câștigătoare meciul 56 (Samara)
7 iulie, ora 21:00 – sfert 4: câștigătoare meciul 51 – câștigătoare meciul 52 (Soci)


Semifinale
10 iulie, ora 21:00 – semifinala 1: câștigătoare sfert 1 – câștigătoare sfert 2 (Sankt Petersburg)
11 iulie, ora 21:00 – semifinala 2: câștigătoare sfert 3 – câștigătoare sfert 4 (Lujniki, Moscova)


Finale
14 iulie, ora 17:00 – finala mică (Sankt Petersburg)
15 iulie, ora 18:00 – finala mare (Lujniki, Moscova)

 *Ora României

Sursă foto: gsp.ro

Dă-ne LIKE, aici - https://www.facebook.com/DBPNT/ sau înscrie-te în grupul dambovitapenet - https://www.facebook.com/groups/566562406689042/ , pentru a fi la curent cu știrile care te interesează!

Horoscop

Înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru, te rugăm să citesti Politica Cookies și Politica de Confidențialitate. Detalii